30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Buzerace od provozního  (Přečteno 2214 krát)

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Buzerace od provozního
« kdy: 10 Října 2018, 13:45:36 »

Dobrý den,

bydlím v místě, kde je ve večerních hodinách problém zaparkovat. Jsou tam však místa, kde se dá odložit auto, ale správně by se tam parkovat nemělo. Každopádně se tam parkuje. Když tam nezaparkuji já, tak tam zaparkuje někdo jiný. Před hospodou, která nemá žádná parkovací místa je plocha, kde běžně parkují 4 auta. Když tam parkuji já, tak dám auto tak, aby se tam dalo chodit, případně jezdit s kočárkem. Občas dostanu pokutu, ale to neřeším.

Do té hospody chodím docela často a dnes na mě provozní (asi měl blbej den) vyběhl s tím, že tam je 20 let a takto debilně tam nikdo neparkuje. Dovolím si tvrdit, že kdyby mě neznal (chodím tam pravidelně), tak to neřeší. Řekl jsem mu, že když tam nezaparkuju já, tak tam zaparkuje někdo jiný. Pohrozil mi, že když tam budu stát, tak se může stát, že mi to dodavatelé odřou, apod. tak jsem se ho zeptal jaký je rozdíl jestli tam stojím já nebo někdo jiný. A on, že já tam stojím klidně 3 dny.

Nepochopil jsem, jaký je rozdíl jestli tam stojí jedno auto 72 hodin nebo se za tu dobu vystřídá 20 aut.

Jak byste na to reagovali? Má si zaplatit prostor pro zásobování (nemám zkušenosti, jde to vůbec zaplatit?).

Docela mě to nasralo, člověk mu tam nechává prachy a pak si na něm vyleje zlost za takovou kravinu.

Když je kde zaparkovat, tak tam neparkuji, ale když není, mám kroužit v okolo 20 minut a hledat místo, zatímco místo mě tam zaparkuje někdo jiný?

Poraďte, jak byste to řešili vy.... díky
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Buzerace od provozního
« Odpověď #1 kdy: 10 Října 2018, 14:01:54 »

No tak příště zavolají opičáky s odtahovkou a pak už to budete řešit jinde.
Co na tom chcete vybádat?
IP zaznamenána

RaawYeezus

  • Příspěvků: 96
    • Zobrazit profil
Re:Buzerace od provozního
« Odpověď #2 kdy: 10 Října 2018, 14:02:53 »

Na pivo bych začal chodit jinam, na místě parkoval dál (už se mi na něm podepsal nejeden blb, další mě nezabije).
Pokud se o auto bojíte tak parkujte jinde.
Jiné řešení asi nevymyslíte

IP zaznamenána

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Buzerace od provozního
« Odpověď #3 kdy: 10 Října 2018, 14:06:48 »

Kdyby mohli zavolat odtahovku, tak už ji dávno zavolají, policajti dávají jenom bločky.

Hledal jsem "parkovací místo pro zásobování", hodil bych mu to na stůl, ať si to zajistí, když mu to tak bytostně vadí.

PS: pro informaci, on tam parkuje taky.... ale to je cajk
IP zaznamenána