30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Honici PR  (Přečteno 3020 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #1 kdy: 30 Září 2018, 22:09:12 »

Take je mi smutno, ale trochu jinak...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2018, 23:29:18 »

Vždyť je to bomba! Já si k tomu udělal i kávičku. Btw, na ten pripad si celkem dobre pamatuju. https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4929.msg52476#msg52476

Tohle je ale třeba uchovat .. Takže pozor, fízl se nám projevil! A nezklamal. :)

"Prosím napište o tom,
     ten případ sledujeme všichni. Kolegovi, který dělal jen svou práci, teď v případě odsouzení hrozí nejen daleko větší trest než tomu kdo ujížděl, samozřejmě by ale také přišel o práci a paradoxně by ho čekala náhrada škody, odškodnění ujíždějícímu řidiči a také zaplatit léčení, což je asi tak 3x víc, než mohl z našeho platu za celou svou policejní kariéru ušetřit," uvedl nám jeden z plzeňských policistů.
     "Zdá se mi, že se v GIBSu zřejmě někdo zbláznil, vždyť je samozřejmé, že každý, kdo nám ujíždí, jede velkou rychlostí. Podle této logiky bychom mohli zátaras stavět jen když prchající řidič pojede padesát?
     Celá řada mých kolegů už jasně řekla, že pokud jim za zastavení ujíždějícího řidiče hrozí tohle, tak to je začnou raději přehlížet. Já sám za sebe teď nevím co budu dělat, až zase uvidím ujíždět nějakou fetku, což je tak jednou týdně. Ujíždějícímu za to prakticky nic nehrozí, ale my budeme riskovat vše.
     Pokud někdo ujíždí a nezastaví na výzvy, jako policista musím konat a k zastavení ho přinutit. Je samozřejmé, že při tom nesmím ohrozit jiné osoby, ale jak mám zastavit rychle jedoucí vozidlo, aniž by bylo ohroženo zdraví jejího řidiče?
     Napište, že ze současného stavu policie je mi moc smutno, nebojím se riskovat život, když jdu pomoct člověku v nouzi. Bojím se ale, že kdykoli můžu skončit před soudem a vedení se za mě nepostaví, protože proti GIBSu nesmí," dodal ještě policista, jehož jméno máme k dispozici.



.
.
.
.
.
a na závěr vytáhnu tu perlu znova

.
.
.

"Ale jak mám zastavit rychle jedoucí vozidlo, aniž by bylo ohroženo zdraví jejího řidiče?" - fízl anonym
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #3 kdy: 02 Října 2018, 06:33:19 »

Jejda, fízlům nechutná jejich vlastní meducínka? No to je mi mocinky líto...  ;D
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #4 kdy: 03 Října 2018, 08:23:42 »

No teda já fízlovi nepřeju nic zlého. Pokud někdo ujíždí policajtům, tak musí počítat i s variantou že si namlátí.

S fízlama se nebavíme, nepodepisujeme... Ale neujíždíme...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #5 kdy: 03 Října 2018, 08:27:20 »

IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #6 kdy: 03 Října 2018, 08:33:59 »

A zmlátili ho potom ještě? Nebo “jenom” sestřelili?

https://praha.idnes.cz/policista-dostal-podminku-za-zbiti-zraneneho-motorkare-p2j-/praha-zpravy.aspx?c=A151006_114940_praha-zpravy_nub&setver=full
No to byla prasárna...

Ale tady - pokud jsem to pochopil správně tak ho ani sesestřelili. Zatarasili cestu, on nečuměl a ve 130 přeskočil řidítka. To by mělo být celkem jasně ve prospěch bengošů
Zmlácení asi už nebylo potřeba, po přistání byl upravený dost.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #7 kdy: 03 Října 2018, 08:40:50 »

Samozřejmě, úmyslně ve 130 to do nich narval a myslel že projede skrz jejich auto
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Honici PR
« Odpověď #8 kdy: 03 Října 2018, 08:54:46 »

Zatarasili cestu, on nečuměl a ve 130 přeskočil řidítka. To by mělo být celkem jasně ve prospěch bengošů

A příště to napálí do levitující kulky. :) Nebo proti němu pošleme v tunelu náklaďák s nápisem "policie", nemá přece co ujíždět a má počítat s tím že se u toho zabije. Hodně štěstí na silnici.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.