30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stížnost na policistu  (Přečteno 19943 krát)

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #15 kdy: 10 Října 2018, 15:53:51 »

Tak mi napsal sám Leoš!!! :)
Už to přišlo. I když mě v podstatě poslali do prdele a vůbec nebrali v potaz mé požadavky, tak jsem si myslel, že to zahodí úplně. Takže to beru, jako úspěch. Dopis je v příloze.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #16 kdy: 06 Listopadu 2018, 08:05:28 »

Tak jsem se rozhodnul, že asi po 2 letech se z pasivniho stanu aktivnim clenem.

Norálně bych odpověděl jak to dělám já:
Odmítnutí vyřešení stížnosti (pak to musí poslat výše), na svých právech jste byl ukrácen, neboť žádný zákon Vám nepřikazuje si to někde vyzvedávat, platí pro Vás pouze to to je taxativně napsáno v zákonech ČR. Navíc Vám způsobili v obou případech újmu, neboť cestováním na jejich hnusnou služebnu by jste měl náklady na dopravu, parkování, ztracený čas.

Ne že se něco změní, ale aspoň je naserete. Bohužel už jsem se smířil s tím, že nasrat je ať se pak pohádají doma, ať mají zkažený den, ať dělají další a větší chyby je tou nejlepší strategií.

Jinak ze včerejška mám další zkušenost, poprvé na mne vyzkoušel , že telefon je zbraň, takže v trestním oznámení jsem napsal, jak může být mobilní telefon váhy cca 0,15kg v gumovém pouzdře, použit jako zbraň, v mém případě 175cm vysokým, tlustým chlapem, oproti trénovanému a vycvičenému policajtovi více než o hlavu vyšším navíc se střelnou zbraní, kterou dával na odiv? Jsem zvědavý jak se s tím GIBS popasuje.
Při odjezdu jsem žádal vystavení potvrzení o úkonu, stál jsem před kapotou služebního vozidla a požadoval vystavení dokladu, na to na mne spustili sirénu a já jsem dostal oprávněnou obavu o svůj život neboť jsem to vyhodnotil (tak jak si to vyhodnocují i policajti), že na mne chce zaútočit smrtící zbraní, neboť když měl před chvíli strach z telefonu váhy 0,15kg tak jak pak vyhodnotí osobu vážící 105kg?!
Tak uvidíme.
A jako perlička, mám na videu jak policajtka ve službě bez oprávnění drží doklady k našemu vozidlu které pronajíémáme a požadovala po mně , že ji nejdříve dám všechny peníze a pak mi vrátí doklady, když jsem ji suše oznámil, že není smluvní stranou, tak to potuplovala tím, že se prohlásila za jejího zástupce. Policajtka ve službě. Výslovný zákaz PČR řešit občanskoprávní věci ji evidentně netrápil, že zneužila svou pravomoc úřední osoby ji asi taky netrápí, byla to 25ti letá blbka z PMJ. čím jsou hloupější, tím mají větší sebevědomí, jinak pro tyto případy jsem si zakoupil profi kameru doporučovanou právě policii k dokumentaci, je na krk, tak jsem zvědavý co si vymyslí příště, s touto kamerou chodím i na záchod, mám ji stále při sobě ;D, v pohotovosti.

JInak pokud mi příjde výzva k zaslání videozáznamu, tak jim bohužel budu muset sdělit, že záznam je na cloudu, a díky prožitému stresu a obavy o svůj holý život jsem zapomněl přístupová hesla, ale myslím si, že v případě soudu si určitě vzpomenu. ;D

No a hned jsem požádal jako poškozený o kopii všech výslechů těch evidenčních čísel (je to ponižující, ale sami se rozhodli, že se za svá jména stydí) tak jim s oblibou říkám, že jsou v systému evidováni pod číslem....

No a pokud v jejich výpovědích, bude něco v rozporu s videem tak se obrátím na státní zastupitelství a rozešlu to maily na další místa s tím, že policista který vědomě lže při výslechu není schopen služby a svým jednáním přímo ohrožuje důvěryhodnost celé PČR.

Někdy příště Vás seznámím jak se PČR, st. zastupitelství a pak městský úřad snaží doslova zlikvidovat odpor člověka, který si stěžuje a žádá, aby PČR i úřady dodržovaly zákony minimálně na 100%.
Jinak má někdo zkušenost s husičkou jménem Věra Máčalová, ze správního v Uherském Hradišti? Na základě vyžádané informace jsem zjistil, že stále nemá doplněné odborné vzdělání a funguje tak jen na vyjímku ze zákona. Takže ji takto tituluji vždy když píšu její jméno. ;D
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #17 kdy: 06 Listopadu 2018, 10:15:44 »

Jinak ze včerejška mám další zkušenost, poprvé na mne vyzkoušel , že telefon je zbraň, takže v trestním oznámení jsem napsal, jak může být mobilní telefon váhy cca 0,15kg v gumovém pouzdře, použit jako zbraň, v mém případě 175cm vysokým, tlustým chlapem, oproti trénovanému a vycvičenému policajtovi více než o hlavu vyšším navíc se střelnou zbraní, kterou dával na odiv?

Obavam se, ze tady ostrouhate. Trestni zakonnik (40/2009) definuje "zbran" velice volne:

Citace
§118
zbraní se tu rozumí, pokud z jednotlivého ustanovení trestního zákona nevyplývá něco jiného, cokoli, čím je možno učinit útok proti tělu důraznějším.

Dle teto definice muze byt "zbran" temer vsechno. Kdyz treba prastis nekoho mobilnim telefonem po hlave, muze to byt opravdu "duraznejsi" nez kdyz mu das facku.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #18 kdy: 06 Listopadu 2018, 10:30:19 »

Citace
§118
zbraní se tu rozumí, pokud z jednotlivého ustanovení trestního zákona nevyplývá něco jiného, cokoli, čím je možno učinit útok proti tělu důraznějším.

Dle teto definice muze byt "zbran" temer vsechno. Kdyz treba prastis nekoho mobilnim telefonem po hlave, muze to byt opravdu "duraznejsi" nez kdyz mu das facku.
"Tady mi to podepište." ... "Jmenem zakona poloz tu propisku!" ..  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #19 kdy: 06 Listopadu 2018, 10:36:34 »

A taky mlčet, protože zvýšení hlasu taky pomáhá intenzitě útoku.
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #20 kdy: 06 Listopadu 2018, 10:54:01 »

Aha - takze az bude policajt rvat mam ho vyzvat aby zanechal utoku zbrani ... ?
 8)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #21 kdy: 06 Listopadu 2018, 10:56:36 »

Ne, máte mlčet a nevyjadřovat se, k tomu nahrávat:)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #22 kdy: 06 Listopadu 2018, 11:48:04 »

Spíš by bylo vhodné, aby prokázali, jakým způsobem se křehký mobilní telefon stává zbraní v okamžiku zapnutí SW funkce nahrávání.
No, svým způsobem nahrávání prostředí je něco, co může být následně v důkazním procesu použito proti policistovi, ale zbraní (ani obrazně) to rozhodně nazývati nelze… :D
Naopak — bylo by vhodné obrátit, že tvrzení policisty o „zbrani“, jsa zároveň ozbrojen střelnou zbraní, výcvikem a psychotesty — je evidentně a nezpochybnitelně lživé a účelové a má jen zastřít očividné zneužití pravomocí úřední osoby, když zabraňuje občanovi si pořídit důkazní prostředek — audiozáznam o protiprávním jednání policisty…



„A knoflík, pane policisto, knoflík u košile si držet mohu? Neohrožuje vás to? A ejhle, možná začíná pršet. Pozor, abyste se nám chudinko úzkostlivá nerozpustil, to by naše státní správa utrpěla nenahraditelnou škodu…“
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #23 kdy: 06 Listopadu 2018, 11:59:51 »

Před pár dny jsem zde postoval záznam, kde taky prohlásil fízl telefon možnou zbraní. A v minulosti jim telefon vadil i proto, že bych si s ním údajně oblížil a proto mi ho vytrhnuli z ruky, nikoliv, abych nepořizoval záznam. A pak ho ještě vypnuli, pro jistotu.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #24 kdy: 06 Listopadu 2018, 12:07:44 »

Je to proto, ze ta definice v zakone je napsana blbe! Nerika ze vec se stava zbrani az kdyz ji jako zbran pouzijete. Staci ze je to nejakym spusobem mozne.

Taky sem zazil ze policajt rval at dam pryc ten mobil ze jej povazuje za zbran. Nemam chut se s nima hadat, tak ted interakci s policajtama nahravam pres pen-cam v kapse kosile. Kdyz jim vadi ze je nekdo nahrava otevrene, tak ted je nahravam potaji...
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #25 kdy: 06 Listopadu 2018, 15:06:25 »

I zákon hovoří o tom, že se musí jednat přiměřeně. Jsem proti němu sotva přežívající troska. Jeho jednání nebylo vůbec přiměřené, ale zase mi to pomohlo když mne chtěl on napadnout smrtící zbraní svým služebním autem. Já se s nima rád pohádám, a taky rád používám, že jsou obyčejné policejní nuly což je pravda.
Kdyby si místo chlastání po šichtě nastudovali alespoň základní zákony , tak by si jich mohl člověk aspoň vážit. Ale takhle?
Popravdě, všechno co znám, jsem se byl nucen naučit díky jejich lžím a podvodům, dneska si dovolím říct, že mám už větší zkušenosti ne studenti Plzeňských práv ;D. Navíc všechno je na netu, zákony, rozhodnutí NSS, všechno, ale ti hloupí mladí policajti si myslí, že jsou něco více, tak nejsou. To je nasere nejvíce.
Nemám problém začít kopat a rozeslat to maily celé poslanecké sněmovny, na maily vedoucím policajtům. Na Tuhého jsem podal kdysi trestní oznámení pro totální destrukci PČR. Ředitel Prahy II Koníř se tehdy hodně orosil a mimo záznam prohlásil, že to odloží. Ale byla aspoň sranda, proběhlo to Datovkou, podatelnou, to se nedá tak jednoduše stopit.
Když mne před rokem a půl nasrali na MO PČR košíře, kdy chtěli moje svěděctví, já debil jsem tam jel po práci, dobrovolně, nemocný a zaparkoval jsem na jejich parkovišti, když se před samotným výslechem objevilo ve dveřích asi 20ti leté děcko v uniformě policajta a začalo mne buzerovat, že jim stojím na jejich poloprázdném parkovišti kdy to potuploval výhrůžkou odtahu, na což jsem mu před tou policajtkou doslovně řekl, že je mi u pordele co udělá, jí jsem oznámil, že jsem po rozčílení ztratil pamět, že si nic nepamatuju a odešel jsem. Pak jsem jim týden po práci jezdil k jejich služebně, fotil jsem všechny zaparkované auta v rozporu se zákonem včetně těch soukromých policajtských, pak jsem zavolal na jejich oddělení, vše nahrál, vyzval je k tomu aby jednali a za tepla jsem šel podat stížnost, po asi 5ti dnech mi volal plk.Koníř, že se chce sejít. Požadoval jsem tehdy schůzku s ředitem Prahy ale tvrdil, že to neprojde, no myslím, že kdybych tu akci dělal 2 týdny před sídlem krajského ředitele šlo by i to. Nakonec se ukázalo, že Koníř je v reálu srab, mimo záznam mluvil normálně ale vyřešit nic nedokázal, má strach ze svých podřízených aby se mu asi neroutekli...

Takhle bych mohl psát týden v kuse. Nejsem potížista, pouze chci a trvám na tom, že i ty policejní nuly budou dodržovat zákony ČR.

Jinak jediní s kým se dá opravdu spolupracovat je bývalé ÚOOZ, dnes rozprášené Chovancem, ti chápali, že když něco chtějí, tak musí i něco nabídnout. Nemohu více podrobněji, protože tam mám pořád podepsanou mlčenlivost. Ale James Bond je oproti bývalému ÚOOZ hadrový panák. ;D
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #26 kdy: 06 Listopadu 2018, 15:20:42 »

Jinak jak se tu někdo chlubil, že mu napsal samotný Leošek, já mám několik podpisů Tuhého a vyhazuju to, často ty jejich kecy ani nečtu, jde o to, aby s tím měli práci, nikdy neví jestli jim to napadnu nebo ne.

Jinak jedna důležitá věc, je třeba aby jste to neexportovali do PDF ale vytiskli a pak naskenovali, tak totiž nemohou jednoduše kopírovat co píšete a musí to přepisovat ručně :D.
Asi založím čtvrtý odboj, ale s tímhle hnusem se musí bojovat!

Jinak já osobně zastávám názor, že odpověď jakémukoliv úřadu a hlavně odvolání musí být co nejrozsáhlejší, spousta citací z jiných dopisů, citace z webu, mezi to nějaká námitka nebo důkaz, aby to bylo co nejméně přehledné, tak aby ve svém rozhodnutí nasekali co nejvíce chyb.
Takže poslední odvolání (kdo už zažil idiota na správním v Praze Alfoldiho?) na min. dopravy mělo 15 stran textu a asi 17 stran příloh. Jenom přečíst jim to bude trvat den, psát to budou tak týden a byl by v tom čert aby pokud to Dolfíkovi neshodí, aby nenasekali spoustu chyb pro správní žalobu.
V květnu jsem vyhrál správní žalovu na magistrát Praha, z 18 ti bodů mi uznala jeden, i to stačilo, byť i já jsem viděl 3 body na kasační stížnost, ale na win to stačilo.
Toto budou muset rozhodnout, dopustil jsem se totiž hrozného zločinu, že jsem nechtěl udat zákazníka, který údajně telefonoval za jízdy, dokumentováno živým opicajtem, ale zastavit ho na místě si netroufli, takže to Dolfi zkoušel jinak, totálně blbě, díky max pokutě 100.000,- je promlčecí doba 3 roky, přímo jsem jim napsal, že se těším, že to budou muset rozhodnout a že jsem připraven na správní žalobu, 2x Dolfi sám rozhodnul o sobě, že jsem ho hrubě urazil pokuty 3 a 10.000,-, tohle předpokládám nechají vyhnít na roční prekluzi, protože opět odvolání má rozsah malého literárního díla.

Kdyby jsem my občané nebyli ovce, ale každý z nás potížistů, jak nás nazývají, každý den zadokumentoval 10 jednoduchých přestupků a udal je, pak vyžadoval informace, pak podával stížnosti, kdyby se většina postižených začala odvolávat a bránit, tak jim tern zkurvený represivní aparát zbouráme a museli by se nad sebou zamyslet. Ale když většině lidíé dělá dobře když je buzeruje řadová policejní nula....
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #27 kdy: 06 Listopadu 2018, 21:30:48 »

jako poučený optimista si myslím, že by libovolné podání zpoplatnili...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #28 kdy: 07 Listopadu 2018, 08:49:27 »

Přesně tak. Podívejte jak s námi chtějí vyjebat u NSS  - tam je stále větší a větší nával - logicky když SO jsou schopny prohlástit kouli za čtverec jenom aby vybrali pokutičku  tak se lidé brání - no a výsledek - místo toho aby se zamysleli proč a něco udělali proti tomu (například by stačilo aby pokuty šly místo do obecního do státního rozpočtu) budou si vybírat to co chtěj a co nechtějí soudit - a ty občane nevolníku drž hubu a plať..
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na policistu
« Odpověď #29 kdy: 08 Listopadu 2018, 23:06:59 »

on i ten státní rozpočet je takový...
by jim to mohli kompenzovat v rámci nějakých krajských dotací atp.
když už, tak ať to řeší úřad dle místa pobytu přestupce
čili žádná Vlašim, Praha, Židle atp.
pěkně se nám ty žlutý kulaťoučký... co to kecám  ;)
prostě dárky jinam  8)
IP zaznamenána