30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6

Autor Téma: Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze  (Přečteno 16624 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #15 kdy: 16 Srpna 2018, 19:30:39 »

1) jeli na houkačku - auta jim uhýbají
2) kolonu vytvořili - proč by jinak z protisměru přiběhli dva policajti

Takže je to přesně jak jsem říkal - pouze tentokrát to byla řidička která neměla koule na to jim i tak ujiždět (třeba možná vážně nevěděla vo co go a že jdou plicajti po ní) ....ale bejt tam nějaký naadrenalinovaný hovado, tak to třeba vzal do protisměru nebo by to zkusil po chodníku ... to nikdo neví jak se kdy honěný zachová. Předpokládáat, že pojede opatrně aby někomu nic neudělal lze asi těžko.

Už by těm sviním měl někdo tyhle praktiky zakázat ! Pro mně jsou na stejné - ne-li horší úrovní než ty kradoucí smažky co honěj.

 
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #16 kdy: 17 Srpna 2018, 09:32:58 »

To se asi nedozvíme, jak přesně to bylo plánované. Když si vzpomenu na případ, jak z lidí udělali barikádu na dálnici, tak to bych blil.

Zase nechci jen tak plivat (neberte osobně prosím) a zkouším přemýšlet, co měli k dispozici. Zastavovací pásy jsou super, když auto nemá runflaty a neřídí ho smažka, pak je ten blb schopnej pár kilometrů vlát na silnici sem tam. Začít ho honit je to nejhorší, bez debaty. Vytvořit kolonu, kde dotyčný zastaví a vletět na něj mi nepřipadne tak špatný, jen by to měli dělat lidi, co ví, co dělat a ne jak ti, co vyběhli za autem, které zablokoval kamión (https://www.youtube.com/watch?v=nFkb2JVK7sw). Nechat ho jet taky nejde....

edit: vytvořením kolony myslím celou dobu zpomalení a zastavení vozidel, mezi kterými jede i zloděj a ten netuší, že se jedná o řízenou akci. Vůbec tím nemyslím vytvoření barikády před ujíždějícím zlodějem, který ví, že po něm jdou. Za tuhle nepřesnost v mém vyjádření se omlouvám.



« Poslední změna: 17 Srpna 2018, 09:35:46 od asmodeus »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #17 kdy: 17 Srpna 2018, 10:52:00 »

vytvořením kolony myslím celou dobu zpomalení a zastavení vozidel, mezi kterými jede i zloděj a ten netuší, že se jedná o řízenou akci.

Je úplně jedno jestli co honěný tuší nebo netuší - jakmile za ním letěj na houkačky, tak pokud mu o něco jde, tak je mu fuk jestli ho zdržuje "přirozená" kolona nebo je to pastička - bude se snažit ujet tak jako tak...takže v tom já rozdíl nevidím ...

hlavně nechápu proč jste tak lačnej toho aby chytili nějakýho zlodějíčka auta za 1-2 mega, když nám vládne zmrd kterej krade na dotacích v miliardách.....
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #18 kdy: 17 Srpna 2018, 11:00:14 »

Ve článku je napsáno, že o nich řidička nevěděla, takže ji pouze sledovali bez houkaček a majáků a prostě přijela do kolony, naprosto běžná situace.. v tom vidím velký rozdíl
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #19 kdy: 17 Srpna 2018, 11:07:41 »

Tohle je argument.... Na téma Babiš končím, nestojím o ohnivou válku.

Z těch, co to řídí, není zloděj snad ani jeden. Specializovanej mančaft auto ukradne a nastartované ho předá kurýrovi, který ho převáží, je to pěšák, kterej nemá v hierarchii žádnou cenu.
Takže pokud to chápu dobře, tak by si pčr neměla tohohle typu kriminality všímat a měla by nezasahovat?

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #20 kdy: 17 Srpna 2018, 11:11:03 »

Tak se podívejte na video - jeli na houkačky, protože jim uhýbají auta a kolonu vytvořili policajti a číhali na konci (jeden vykukuje a druhý přiběhne jakoby z protisměru). Takže jediné čemu věřím je že řidička nevěděla že veze kradené auto a tím pádem nečekal že jdou po ní (Třeba "Nazdar Malgorzato, kamarád mně poprosil abych mu převezl auto do Wroclawy a já nemám čas , dostaneš za to XY zlotych a vrátíš se vlakem."
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #21 kdy: 17 Srpna 2018, 11:11:25 »

stastlivec - asi chtěli, aby zastavila v koloně a pak ji dojet. Docela jim to vyšlo, kritizuju, že ještě nestála, když mohla vidět majáky, mohla na to šlápnout a vletět do jiného auta. Jak tady padlo, měli kliku, že to nebyl nějakej magor.

Resumé za mne: pčr se snažila o novou taktiku, ještě by to chtělo dopilovat, ale oceňuju, že si nechtěli hrát na rychle a zběsile.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #22 kdy: 17 Srpna 2018, 11:18:38 »

Resumé za mne : pičusové použili "osvědčenou" taktiku  - jedna hlídka zastavila v obci v zůžení náklaďák a vytvořila tím živý štít zatímco druhá na majákách prováděla honění...oceňuju zlodějku, že buď z nevědomosti, nebo z nedostatku odvahy na jejich "rychle a zběsile" nenaskočila...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #23 kdy: 17 Srpna 2018, 13:09:28 »

asmodeus: Jste slepej? nechal jsem se unést, sorry. Fízlové komunikujou s řidičem náklaďáku kterej tam stojí aby tam stál a vytvořil tím kolonu, ten zmrd jim vyhověl a po vytáhnutí řidičky z auta odjíždí dál. Takže nic nového ale klasická zmrdská taktika kdy fízlové zapojují do svý práce ostatní. Zdržujou je a ohrožují na životě. Ať jdou s tímhle doprdele. Kdyby v tom autě seděl někdo kdo hraje o všechno a nemá co ztratit tak je z toho pěknej průser ale jim je to u prdele. Kurvy zasraný, tohle mě hrozně vytáčí. Jeden z členů tohoto fora (nevzpomenu si na jméno) nedobrovolně a nevědomky také vytvářel kolonu svým autem na strakonický v praze, zeptej te se na jeho pocity když měl vzadu svý dítě v autosedačce.

EDIT: už to mám
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=3742.msg37443#msg37443
« Poslední změna: 17 Srpna 2018, 13:39:57 od t4455 »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #24 kdy: 17 Srpna 2018, 13:47:25 »

No, takže jsme se vrátili k tomu, že přídou k autu kde pravděpodobně sedí cizí stádní příslušník, ví o tom, něco na něj česky řvou a násilně ho vytáhnou z auta ven a bůhví co eště, protože „neuposlechl(a) výzvy“, „kladení odporu“ a další oblíbený termity.

Až takhle jedou zmasírujou vás, protože „někde dostali tip že xyz“ a „všude se krade znásilňuje loupí kecy prdy kuličky odpovídáte popisu hledané osoby“ tak se pobavíme, jak je to všechno v pořádku.  ::)
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #25 kdy: 17 Srpna 2018, 13:55:31 »

To, co jste napsal, je hezký, jen kromě a) řekněte i b)

-shodneme se, že honění s auťákama v běžném provozu je napikaču. V tu chvíli je loterie, kdo přežije. Viz ta Strakonická na začátku videa.
-udělat zátaras je to nejhorší. Zloděj se přiřítí a je vymalováno. Souhlasím, za tohle bych střílel, pokud tedy zátarasem nebude např. policejní BDRM :-)

Naposledy zopakuju: ve středně hustém, svižném provozu provoz nenápadně zpomalit a po zastavení ukradeného vozidla na něj skočit považuju za to nejlepší, co jsem od pčr zatím viděl. Neříkám, že je to nejlepší řešení ever, ale jestli máte něco lepšího, sem s tím.

Zapomněl jsem ještě na jednu variantu, kdy by jeden JB007 lezl ven z okýnka a za pomozí bazooky vzor ČZ75 prováděl pomalou rozborku ukradeného auta...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #26 kdy: 17 Srpna 2018, 16:06:36 »

Bohemot: Pokud někdo ujíždí fízlům v kradeným autě tak ten dotyčnej musí počítat s tím že bude násilně vytažen a nikdo si nebude zjišťovat jakým jazykem mluví a nebudou hledat v mobilu google překladač. Ale ano, hodit pak dotyčnýho na zem když už je ven z auta mi přijde zbytečný.

Kdyby dotyčnej zastavil ihned tak ho asi požádaj aby si vystoupil z auta a v klidu mu nasaděj pouta a začnou řešit co a jak.

Nevím o co vám jde.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #28 kdy: 18 Srpna 2018, 11:52:31 »

A co s tím?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Policisté honili mladou řidičku v kradeném voze
« Odpověď #29 kdy: 18 Srpna 2018, 11:59:38 »

Co s tím? No, ten článek by potřeboval vylepšit. Asi takto:

Drastická nehoda se stala na nebezpečné křižovatce ulic Novodvorská a Čechtická. Agresivně jedoucí Ford brutálně narazil do poklidně jedoucí policejní Octavie, která měla zapnuté majáky, houkačku a všechna světla na vozidle. Technicky nezpůsobilý Ford skončil po střetu ve křoví, kde se jeho podnapilý řidič pokusil schovat. Policejní vůz řízený policejním profesionálem zastavil s maximální bezpečností u lampy na chodníku v bezpečné vzdálenosti od dvou maminek s kočárky.

„Při nehodě byli lehce zraněni dva lidé a tři nedotknutelní. Nadlidi jsme převezli do Ústřední vojenské nemocnice, zbylé dva lehce zraněné jsme převezli na motolskou veterinu za účelem utracení,” řekl Novinkám mluvčí PČR.

Co přesně se v době nehody odehrálo, policisté ještě zjišťují za účelem stanovení co nejvyšší sankce pro pozůstalé viníků nehody. Je ale jasné, že policejní vůz jel se zapnutým majákem. „V úvahu připadají všechny varianty, vinen je mimo jakoukoli pochybnost nejen řidič, ale i spolujezdec z Fordu,” uvedl pražský policejní mluvčí.

Náměty do diskuse pod článkem:
1) Je dobře že ty dva s toho fordu nechaly rovnou utratit, ušetřilo se za zbitečné soudy. Taghle bi buhvyjak dlouho bjehaly po svoboďě a ježtě by někoho zase nabouraly. Pořát si mislým, že polycajti bi měly mýt pravomoc soudit vinníky nehot samy.
2) Policisté mají můj nekonečný obdif. Jako vzdělaný človjek bich ty dva zastřelyl rovnou na mýstě.
3) Mnělo by se výc měřit. A zvíšyt pokuty. Takoví dobitek nemá na sylnici co dělat. Chudácy polycysté.

IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6