30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fízlové si znovu dělají zátaras z civilistů  (Přečteno 2637 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Fízlové si znovu dělají zátaras z civilistů
« kdy: 08 Listopadu 2016, 18:41:12 »

https://www.novinky.cz/krimi/420080-silnicni-pirat-uhanel-prahou-150-km-h-v-kolone-klickoval-mezi-auty.html

Policisté pak zúžili Strakonickou, a řidiče tak donutili zpomalit. „Zúžením mohla sice ostatní auta bez problémů projíždět, avšak sníženou rychlostí. Díky tomu se, dost dlouho před příjezdem pronásledovaného a pronásledovatelů vytvořila kolona, která ujížděče nejprve zpomalila a nakonec ho přiměla úplně zastavit,“ popsal Hulan.

A co kdyby ho nepřiměla zastavit hulibrku Hulane???

Kdy už debilové pochopí že ty lidi mají v těch autech i děti a nejsou zvědavý na to aby někdo v autě kdo ujíždí fízlům a nemá co ztratit do nich naboural? Proč nebyla okamžitě nasazena helikoptéra která by ho sledovala a nemusel si někdo hrát na kobru 11?

Hlavně že přesně kvůli těmto situacím byl vytvořen registr přestupků (https://www.novinky.cz/krimi/371943-mladik-ktery-autem-zabil-policistku-si-odsedi-16-5-roku.html) k čemu registr přestupků v tomto případě pomohl???


 

« Poslední změna: 08 Listopadu 2016, 19:09:50 od t4455 »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové si znovu dělají zátaras z civilistů
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2016, 12:55:51 »

Stál jsem v té koloně taky. Se dvěma dcerami ve věku 5 a 3 roky. Frustrace, bezmoc a nenávist k systému, který skupinu asociálů s IQ na hranici debility navlékl do uniforem a svěřil jim ty pravomoci, které aktuálně mají, dosáhla maxima.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové si znovu dělají zátaras z civilistů
« Odpověď #2 kdy: 09 Listopadu 2016, 13:09:35 »

No ona je dobrá chuťovka i to, když nějaká kolona překvapí cajty v plném nasazení. Je to už delší dobu, stál jsem pod esíčkem na sjezdu ze Strakonické ke konci Zlíchovského tunelu. Zezadu se ozval maják, načež rána a ticho. V zrcátku jsem viděl, jak se ty auta za mnou rozletěly do stran, naštěstí to nedosáhlo až ke mně.
IP zaznamenána

Omega

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové si znovu dělají zátaras z civilistů
« Odpověď #3 kdy: 09 Listopadu 2016, 13:16:50 »

Mě tak nějak v článku chybí informace, že jedna policejní Octavia II nedobrzdila a pocuchala OIII ze skrytého dohledu. ;-)
IP zaznamenána