30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidič BMW v Praze naboural do kontejneru, po nehodě vykřikoval, že nemá rád Rusy  (Přečteno 2664 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Škoda, že neřídil vůz Škoda, vše by bylo jistě jinak.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

"Muže ale po nehodě vidělo větší množství svědků, někteří si ho dokonce vyfotografovali. Fotografie pak ukázali policistům, kteří po muži vyrazili pátrat."

Obraz doby.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil

Obraz doby.

Upřímně řečeno, být svědkem v takové situaci, hodně bych zvažoval na kterou stranu se postavit. Na jednu stranu to může být chudák, kterému Rusové právě pobodali manželku, on za jí právě spěchal do nemocnice, což je rozumný důvod, proč od nehody utekl. A nebo je to zfetovanej debil, co to auto ukradl.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

jakubb> Ale ani druhá možnost neomlouvá být kolaborantem.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

Další nebezpečí od něj nehrozilo (pokud neměl nůž v ruce nebo tak). Že byl v té chvíli opilý nebo v šoku se můžou ti lidé pouze domnívat. Pravděpodobně se ho nikdo ani nepřišel zeptat zda je ok nebo ne (ikdyž to je moje spekulace). Společenská hodnota takového dobrovolného fízlovacího aktu je stejná jako poslat video někoho kdo přejel přejezd na červenou fízlům. Navíc to podporuje kulturu represe a je to jeden z důvodů proč lidé ujíždějí i od nehod se zraněním (protože co kdyby mi našli zbytkáč).

A teď moje praxe, volá mi kolega že naboural, odpovídám že jsem tam za pár minut (byl jsem doma). Přijíždím na místo, z projíždějících jsem byl první kdo byl u nehody (seriously, WTF?, jel jsem z DOMOVA!!), jak tam tak seděl u toho auta a byl prakticky v píči, otevřelo se okno a párkrát si nás někdo s bleskem vyfotografoval. Ani náznak pomoci, věta "ste v pohodě?!" .. fakt od nikoho. Prvně jsem se zeptal jestli mu něco je, on že ne, pak jestli něco pil (abych ho nechal odjet svym autem a udělal ze sebe viníka), on že ne, tak jsme zavolali PČR (vyvrácená lampa hrozící spadnutím na vozovku, prakticky pod úhlem 45°. Takže tolik z osobní zkušenosti, kultura zmrdismu in progress a já v tom moc žít nechci.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jo lidi jsou úplně mimo a když se stane něco neočekávanýho, tak ani neví, co dělat, maximálně na vejšku točit protože to vidí všude (taky budu slavnej ve zvířátku nakonec nebo jiné primě pyčo!). Už sem to možná psal, tudle sem zahlíd v posledním stádiu jak před sebou nějakej východňár v kamionu tlačil vochcáfku. Velice frekventovanej sjezd ze Spojky na hradeckou. Nezastavil nikdo, posádka byla teda v cajku pže to asi nebyl moc velkej rozdíl rychlostí, tak ale vyskákali a začali vyvolávat na všechny strany. Samý ženský, takže mě to moc nepřekvapilo, ale že si ani tu debilní vestu nevezmou a nedaj si tam trojúhelník…ne, začnou jak slepice někde kvokat, to samý ten týpek, hned telefon na ucho, že by zabezpečili tak zkurveně vytížený a nebezpečný místo… ::)

Aspoň sem si teda nevšim, že by to ty projíždějící lopaty natáčely, tak možná to ještě není úplně ztracený :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Muž se na místě podrobil dechové zkoušce. Při té mu policisté podle svědků naměřili přibližně 1,7 promile alkoholu.

Proč mu vlastně dělali dechvoou zkoušku, když tvrdil, že neřídil? No a o tom, že svědci mají (pokud mají) přehled o tom, kolik měl naměřeno nemluvě.
IP zaznamenána