30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Automatizovane mereni - usekovka D1  (Přečteno 2976 krát)

undert4ker

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Automatizovane mereni - usekovka D1
« kdy: 11 Července 2018, 09:48:11 »

Mili pratele,

predem meho prispevku bych rad vsechny ujistil, ze jsem se pokousel vyhledat podobny pripad, nicmene se mi podarilo najit pouze pripady bud 2 a vice let stare, ne zrovna aktualni, nebo pripady prilis odlisne. Predpokladam, ze postup uradu se casem meni, a proto zakladam novy topic.

Jedna se o rekl bych beznou vec - usekove mereni na D1, ve strucnosti:
- dve vyzvy k zaplaceni odpustku, kazda za 1000,-
- oba prohresky ve stejny den (cesta tam a zpet) - lze resit spolecne?
- soucasti vyzvy zaroven i "Podani vysvetleni - totoznost ridice", coz je dle manualu prakticky faze 2
- schvalne neuvadim podrobnosti, ale pripadne skeny apod. muzu dodat

Otazky tedy zni:
- je mozne odeprit podani vysvetleni, kdyz uz dopis obsahuje Podani vysvetleni?
- jaka je soucasna praxe s Helmutem, mrtvolou apod. - porad se tyto taktiky daji uspesne pouzit?
- je mozne, ze jsou urady obci kolem D1 zahlceny tak, ze bude stacit vyzvu ignorovat?

Predem vam vsem dekuju za par minut vaseho casu a cenne rady!
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Automatizovane mereni - usekovka D1
« Odpověď #1 kdy: 11 Července 2018, 13:32:23 »

- je mozne odeprit podani vysvetleni, kdyz uz dopis obsahuje Podani vysvetleni?

Podání vysvětlení můžete odepřít vždycky.. ale jestli jste vysvětlení už podal tak ho úřad může použít, ale můžete odepřít říkat něco dalšího a nebo můžete původní podání vysvětlení rozporovat.

- jaka je soucasna praxe s Helmutem, mrtvolou apod. - porad se tyto taktiky daji uspesne pouzit?

Dají se někdy použít.. někde se naučili taktiky jak se s tím vypořádat

- je mozne, ze jsou urady obci kolem D1 zahlceny tak, ze bude stacit vyzvu ignorovat?

Ano.. někde to tak je.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Automatizovane mereni - usekovka D1
« Odpověď #2 kdy: 20 Července 2018, 00:32:41 »

Je vysoce pravděpodobné že uřad bude zahlcen, já jim odpověl víceméně blábol a už se neozvali. Když si spočítám že osoba agendu vyřizující za dobu než si nastuduje spis a to co sem jim napsal a vypotí protiblábol tak za tu dobu vyrobí nejméně dalších 20 výpalných výzev kde většina ovcí poslušně zaplatí je nasnadě kde skončí vaše odpověď :-)
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Automatizovane mereni - usekovka D1
« Odpověď #3 kdy: 20 Července 2018, 08:54:03 »

To jsem si taky myslel, ale někdy se ozvou i po delší době. Konkrétní případ: překročení rychlosti 06/2016, 07/2016 výzva k bonzu/zaplacení, 08/2016 jsem psal blábol (Helmut apod.), pak až v 12/2017 sprdelní příkaz, obratem odpor, dál zatím nic, ale evidentně to není mrtvé.
IP zaznamenána