30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Drsný zákrok uraženého policisty v Brně: Slavícího mladíka skolil paralyzérem  (Přečteno 4090 krát)

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/474525-drsny-zakrok-urazeneho-policisty-v-brne-slaviciho-mladika-skolil-paralyzerem.html

Doufam, že to ten "mladík" nenechá vyšumět a s velkou dávkou štěstí budeme o jednoho uniformovaného psychopata méně.
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil

Nějak se nám ty policejní legrácky začínaj množit a kumulovat a dostávat na světlo. Předpokládám, že z kamery od měštáků se ten záznam záhadně ztratí. :-D ješte žeto někdo natočil.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Treba podat tresne oznamenie, alebo tym, ze to zacalo vysetrovat GIBS sa to deje automaticky?
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Dle clanku OVK.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Mně by zajímalo, co by se stalo, kdyby napadený mladík, nebo někdo z jeho okolí, postřílel legálně drženou zbraní ty ozbrojené útočníky co nejspíš někde ukradli policejní vozidlo a výzbroj. Přece nikdo nemůže tvrdit, že takto se chovají policisté. Tady šlo o bezprecedentní útok a myslím si, že obava o život by byla zcela oprávněná a postřílet ty útočníky by bylo zcela v mezích nutné obrany.
IP zaznamenána

Brake

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Mně by zajímalo, co by se stalo, kdyby napadený mladík, nebo někdo z jeho okolí, postřílel legálně drženou zbraní ty ozbrojené útočníky co nejspíš někde ukradli policejní vozidlo a výzbroj. Přece nikdo nemůže tvrdit, že takto se chovají policisté. Tady šlo o bezprecedentní útok a myslím si, že obava o život by byla zcela oprávněná a postřílet ty útočníky by bylo zcela v mezích nutné obrany.
Když to přežijete, budu vám nosit do cely pomeranče. Často neprojde ani nutná obrana proti civilistovi, nedovedu si představit, že by stát připustil, že se dá pochybovat o jeho ozbrojencích. I kdyby u toho byl filmový štáb a fízl někoho svázaného střelil za ucho. Zatím největší selhání kamer je 6ks, které najednou při vyklízení squatu vypověděly poslušnost. A to nemluvím o tom, jak citlivá jsou datová uložiště policie a jak křehký a nezabezpečený je trezor státního zástupce a gibsu.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Tak já si samozřejmě nedělám žádné iluze, ale jak má nebohý občan rozeznat převlečeného gangstera od policisty.....

BTW: Takhle vostře po nás nešli ani fízlové za komára po tom co jsme jim vožralí pochcali žigula.....tenkrát se jim to asi nechtělo řešit a tak to skončilo jenom vyhrožováním, že příště dostaneme nakládačku....ani na služebnu nás nepředvedli a do občanek jenom čučeli....
« Poslední změna: 11 Června 2018, 10:52:57 od pk202 »
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

BTW: Takhle vostře po nás nešli ani fízlové za komára po tom co jsme jim vožralí pochcali žigula.....tenkrát se jim to asi nechtělo řešit a tak to skončilo jenom vyhrožováním, že příště dostaneme nakládačku....ani na služebnu nás nepředvedli a do občanek jenom čučeli....
Je to jako se psama. Ty velký a silný bývají klidní, ty malý svině štěkají a koušou aby svou agresivitou vykompenzovali tělesný vzrůst. SNBáci byli všemocní, nebyli tlačení do výběru pokut, takže mohli projevit schovívavost, když měli náladu. Dnešní fízlové jsou každému pro smích, a navíc jsou motivovaní vyrábět přestupky. Takže ze své bezmoci štěkají a prudí a když už nic, tak aspoň pokutičku z toho udělají.
IP zaznamenána

moravastan

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil

.. a GIBS to uzavřel, že bylo všechno v pohodě... co na to říct.. až se mě na něco bude nějaký fízl ptát tak se mám bát, že na mě vytasí paralizér? Nechápu jak tohle mohlo projít... duševně nemocný člověk napadne občana kvůli takové kravině? Ten prošel psychotesty? Masakr
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

laně ať ot bylo kvůli čemiúkoliv, takhle jednat prostě nesměj....ale asi nám nějak přerostli přes hlavu.
IP zaznamenána