30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stání na pruzích - helmut  (Přečteno 3001 krát)

cyp

  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
Stání na pruzích - helmut
« kdy: 07 Května 2018, 17:51:10 »

Zdravím,

loni v květnu jsem údajně stál na vodorovných pruzích. Strážníci mi vyfotili auto a hodili lístek za stěrač, ale ten bohužel odvál vítr. Přišel mi tedy odpustek, na který jsem odpověděl, že měla půjčené auto moje kamarádka z Irska, která se zdržuje v česku. Kontaktní adresu jsem jí ochotně zapůjčil svoji a oni ji obeslali jak v u mě, tak v Irsku. Samozřejmě oba dopisy se vrátily, tak jsem se šel podívat do spisu a zjistil, že je předvolaná na podání vysvětlení. Na to jsem napsal dopis jejím jménem, že se bohužel nebude moci dostavit, jelikož už není v ČR a stanovila mě jejím zástupcem ve věcech, týkajících se tohoto řízení. Dlouhou dobu bylo ticho po pěšině a nyní mi přišel přikaz. V příkazu je uvedeno všechno výše napsané plus,že se ještě snažili doručit předvolání kamarádce pomocí Policie, která údajně od obyvatel domu zjistila že nikdo takový se zde nenachází a nebylo tedy možné potvrdit tvrzení provozovatele. Proti příkazu samozřejmě podám odpor, jen mě zajímalo jak moc reálně tohle může uspět u případného odvolání. S helmutem je tohle má první zkušenost a předpokládal jsem, že když se helmut přizná, je vyhráno (ve výzvě k podání vysvětlení bylo i uvedeno, že lze podat písemně vzhledem ke vzdálenému místu pobytu).
IP zaznamenána