30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Chybějící ústřižek - výměna  (Přečteno 9333 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Chybějící ústřižek - výměna
« kdy: 19 Července 2014, 15:29:39 »

Ve spěchu jsem někam zašantročil kontrolní ústřižek od známky. Ještě se pak mrknu až budu zpátky v Pze jestli jsem to neodnesl do baráku, ale když nenajdu, našel jsem starší info že se to nechá na počtě vyměnit s nějakým formulářem a poplatkem asi půl sta, funguje ještě tato možnost?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #2 kdy: 19 Července 2014, 21:23:27 »

Stopař mi to ukradl z přihrádky? Je fakt že jsem to tehdá někde ve spěchu nechal (jsem přesvědčen, že v některé přihrádce, ať už v palubovce nebo tunelu) když jsem nabíral spolujezdce, nicméně to spíš někde vypadlo. Ale hrozně se mi chce řešit oznámení a tak…to už možná radši nechám být: namátkou mě celníci kontrolovat nebudou pže první díl nalepenej na vokně je takže nemaj důvod. Co se opicajtů týče, ti mě maximálně seberou za rychlost a následně kdyby chtěli moc prudit, tak budou dělat prohlídku, ale to neřekli předem u důvodu zastavení a kontroly takže porušení zákona -> nezákonně získaný důkaz.

Jinak já s tím pojedu na dálnici do konce roku tak možná jednou do Phy a zpátky, možná bych i víc, ale tady mám důvod se vyhnout. Máti když, tak s otcem a tam mít známku jako ZTP nemusí, kupoval jsem to jen kvůli cestě do Prahy a Tachova a zpátky. Takže šance na hloubkovou kontrolu limitně klesající k nule? No a možná to ještě najdu, naděje umírá poslední :D
« Poslední změna: 19 Července 2014, 22:21:50 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Rudá Zmije

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #3 kdy: 20 Července 2014, 10:37:50 »

Jezdil jsem rok bez známky (zcela) - ačkoliv tu nemají úplně nejlepší pověst, měl jsem tenkrát smlouvu s resenipokut.cz a vyřešili mi tři případy, kdy mne kvůli tomu zastavili. 1x prekluze (cca 2 měsíce zpátky), 2x odloženo. Bohužel nevím, čím argumentovali, ale určitě by se to dalo nějak vymyslet. Chybějící ústřižek bych neřešil už vůbec...
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #4 kdy: 20 Července 2014, 17:16:58 »

Když jsme u toho, já vlastně taky nevím kde ten útržek mám :)

Ale kontrolu útržku jsem ještě neviděl.
Celníci prý mají nějaký bazmek na skenování nalepených známek z jedoucích aut. Takže auta s nalepenou známkou nezastavují. Ale prý ten bazmek nemusí rozeznat neobvykle vylepenou známku (jinde než v rohu a podobně).
Zastavovat auta jen tak na kontrolní kontrolu si na dálnici neumím moc představit.

Podle mě je pravděpodobnost kontroly útržku když na okně známku máte mizivá.
IP zaznamenána

badliner

  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #5 kdy: 20 Července 2014, 20:20:10 »

No nebyl bych takový optimista....nemusí ho chytit kvůli známce, ale třeba za rychlost..odmítne to projednat na místě a pak začíná komplet šikana, aby něco našli... ;)
IP zaznamenána

Sadra17

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #6 kdy: 20 Července 2014, 21:09:35 »

no právě proto si musíš rozhovor nahrávat a chtít hned na začátku vědět co budou chtít kontrolovat, jak ti to sdělí už nemůžou přidávat body do kontroly  ;)
IP zaznamenána

4honza

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:Chybějící ústřižek - výměna
« Odpověď #7 kdy: 21 Července 2014, 09:47:08 »

Zastavovat auta jen tak na kontrolní kontrolu si na dálnici neumím moc představit.

Uz jsem zazil na Hradecke (ve smeru do Prahy), ze znacenim vyhnali vsechna auta skrz benzinku a tam kontrolovali auto za autem a rozdavali pokuticky. Kazdopadne moc popularity tim u ridicu neziskali (je to uz par let). Takze bych rekl, ze to ted nahradili tim skenovanim z dodavky, pri hustejsim provozu totiz okamzite zpusobi zacpy na dalnici.

Ustrizek lze napriklad prichytit k zelene karte nebo hodit do spolecneho pouzdra.
IP zaznamenána