30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Příkaz o uložení pokuty  (Přečteno 11454 krát)

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #15 kdy: 16 Srpna 2018, 14:09:57 »

Tak ústním jednání probehlo docela dobre myslím, pro mé obsáhle vyjádřední nebylo možné vydat hned rozhodnutí  :D A protože jsem se na základě jednání a studiu zákonů zjistil že je úřad podjatý, ještě ten den sem poslal námitku podjatosti. (jel jsem mimo čr tak sem potřeboval klid) Překvapive se tim vypořadali rychle ale nestačim se divit jak.
Je nějaká možnost odvolání?
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #16 kdy: 16 Srpna 2018, 14:26:55 »

S podjatostí se musejí vypořádat rozhodnutím, nikoli sdělením.
Proti rozhodnutí se můžete odvolat, proti sdělení nikoli.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #17 kdy: 16 Srpna 2018, 15:26:19 »

aha chapu, to me nejak nedocvaklo
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #18 kdy: 02 Září 2018, 19:57:40 »

Tak přišlo další "Sdělení k podání označené jako „Námitka podjatosti“" dle zkušeností místních bijců si jen upravují cestu pro rozhodnutí? Anebo se tím "vypořádali" tak že vlastně:  sice jste podal "něco" co označujete Námitka podjatosti ale my se s tím zabývat nebudeme protože si nemyslíme že se jedná o námitku podjatosti  ;D
« Poslední změna: 02 Září 2018, 19:59:22 od tomasmaladd »
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #19 kdy: 02 Září 2018, 21:03:41 »

no jasně, sprostý podezřelý podal podání dle zákona, tak se dopustil zněužití práva. Ale že správní úřady zneužívaí právo dnes a denně, to je každému šumák
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #20 kdy: 03 Září 2018, 15:12:47 »

Ja prave nevim co si o tom myslet, Námitku podjatosti jsem použil poprvé ale příjde mě že to není uplně normální postup
IP zaznamenána

kookyna

  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #21 kdy: 04 Září 2018, 08:53:56 »

Po chvilce čtení se mi chtělo zvracet..

Systémová podjatost je podle mě dost zajímavé téma.. Podle mě je vaše námitka opodstatněná a rozhodně se jí měli řádně zabývat a pokud by jí uznali podstoupit věc nadřízenému orgánu a pokud ne, vydat o tom rozhodnutí, což neudělali..

bylo by zajímavé, pokud byste to dotáhnul k judikátu NSS (ale upřímně moc nadějně bych to neviděl, to by orgánům taky mohlo zlomit vaz)

EDIT: Jsem zvědav, jestli Vám ještě dorazí "Rozhodnutí" k té námitce.. Pokud ne a budou dál pokračovat v SŘ, příp. dokonce rozhodnou v SŘ, lze pak dle mého na krásu argumentovat tím, že se řádně nezabývali Vaší námitkou.. ještě ta poslední věta toho dopisu mě fakt baví: "Ze všech uvedených důvodů považujte Vaše podání za vyřízené" Co to jako je?  :x
« Poslední změna: 04 Září 2018, 09:13:15 od kookyna »
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #22 kdy: 04 Září 2018, 10:39:15 »

No mě baví část kdy ouřada tvrdí že není chybou že spis není veden chronologicky protože vlastně věc byla odložena a zahajen SPRDEL, to že byla odložena na základě toho že je chyba ve spisu je off topic  :D

jinak použil jsem zdejší vzor podjatosti s trochou úprav
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #23 kdy: 18 Září 2018, 15:44:34 »

Tak dle očekávání tu máme rozhodnutí vin-ný teď píši odvolání, až to budu mít hotové, byl by někdo ochoten to projí a případně doplnit o své postřehy? Dávám tam každou věc co mě napadne nebo zde dohledám, cílem je aby úředník na ministerstvu dopravy tím podložil rozviklanou skříň...
« Poslední změna: 18 Září 2018, 15:46:30 od tomasmaladd »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Příkaz o uložení pokuty
« Odpověď #24 kdy: 01 Listopadu 2021, 19:36:58 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána