30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odtah vozidla při čištění ulice  (Přečteno 2222 krát)

spark

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Odtah vozidla při čištění ulice
« kdy: 13 Dubna 2018, 16:15:27 »

Zdravím,

řeším zajímavý případ, kvůli kterému mě kontaktoval rodinný příslušník. Zaparkoval vůz na zákazu zastavení s dodatkovou tabulkou omezující na dobu konání trhů. Farmářské trhy se v té lokalitě konají v sobotu, tedy ne v den parkování vozidla. Když se vrátil zpět, měl za stěračem pokutu a papír, že možná měl dočasně odtažené auto. Jestli se tak stalo se prý dozví tím, že jí příjde faktura. Dodatková tabulka s trhy byla v ten moment už odstraněna. Můj příbuzný si také neni jistý tím, zda auto bylo vůbec odtaženo a pod vozem vyčištěno, protože bylo při příchodu od vody a po dobu parkování v místě nepršelo.

Dotaz zní - jakou munici si připravit předem na tu dodatkovou tabulku než bude obeslán? Musí se provádět fotodokumentace při instalaci dočasného svislého značení, která se dá eventuálně vystošestkovat?

Děkuji
IP zaznamenána

Strpa

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Odtah vozidla při čištění ulice
« Odpověď #1 kdy: 13 Dubna 2018, 18:15:36 »

Zdravím,
dnes jsem prožila úplně stejnou příhodu, ráno v 8 jsem parkovala, cedulky o trzích nalepeny pod zákazem, ve 12:30 auto a ulice okolo mokré, cedule strhnute.
Zřejmě půjde o stejné místo.
Pátek 13...  :(
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Odtah vozidla při čištění ulice
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2018, 09:37:12 »

Jestli to je stejné místo tak se domluvte že si tu dodatkovou tabulku vzájemně dosvědčíte.. a nejlepší by bylo sehnat další lidi kteří tabulku viděli.
IP zaznamenána