30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 0,27 promile  (Přečteno 15622 krát)

carapa

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
0,27 promile
« kdy: 09 Července 2014, 01:22:57 »

Zdravím ,

před několika dny mě zastavila hlídka PČR. Zastavila mě něco před 2 hodinou raní , v 11 jsem měl poslední pivo v hospodě . ( dohromady za ten večer dvě , jedna 11 , druhá 12 ) . Podrobil jsem se dechové zkoušce . První pokus - 0,27 , druhý pokus po pěti minutách se stejnou hodnotou 0,27 .

Po konzultaci pana strážníka s ústřednou mi bylo sděleno že musím odstavit vůz a do přehodnocení mám zákaz řídit s tím , že mi ŘP zabaven nebude . Na krev jsem nešel , do vyjádření jsem napsal , že si nejsem vědom užití alkoholu .

Chci se zeptat , jak v této konkrétní situaci postupovat,  a zda je vůbec možné , že se vyhnu toho že mi ŘP bude zabaven .  :-\
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:0,27 promile
« Odpověď #1 kdy: 09 Července 2014, 08:14:25 »

V tomto případě není až tak těžké se z toho vysekat a cestiček existuje celá řada http://30kmh.cz/index.php?topic=6.0 Jakmile fízlové na místě nezabaví řidičák, je napůl vyhráno, jelikož lze ve správním řízení použít úplně všechno včetně obstrukcí apod., což v případě zadržení ŘP není příliš efektivní.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 509
    • Zobrazit profil
Re:0,27 promile
« Odpověď #2 kdy: 09 Července 2014, 08:30:53 »

Když už někdo jede takhle relativně krátkou dobu po pivu, měl by vzpomenout na fígl, který tak zpropagoval Kolibřík, a papíry někde zapomenout.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.