30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Lékárničky jsou při nehodě k ničemu, sypou se i v rukách odborníků (iDnes)  (Přečteno 4054 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

docela mi to překvapilo
na titulní straně ...
jako by ondráček a jiné - co bylo v plátku dál, nestálo za titul

v daném případě bych to nepovažoval za nějakou střeleckou přípravu, ale za krizi v redakci, kdy je spousta témat na titulku, jenže za všema sedí majitel plátku....
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

docela mi to překvapilo
na titulní straně ...
jako by ondráček a jiné - co bylo v plátku dál, nestálo za titul

v daném případě bych to nepovažoval za nějakou střeleckou přípravu, ale za krizi v redakci, kdy je spousta témat na titulku, jenže za všema sedí majitel plátku....

Já vím že je to offtopic, ale to prostě nejde přehlídnout. Tisíce lidí v každým krajským městě, plný náměstí, já tomu ani nemohl uvěřit a v babidnesu prostě nic, ani zmínka.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

zmínka byla právě na straně 2
a tak jako vpravo dole  ;D
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Odkaz z tématu o mlátičce

Pro info - jak se staví Burešovo medium k včerejší "veřejné podpoře" té mlátičky Ondráčka: https://ibb.co/hgg8Hn
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Zmena povinne vybavy:
Ministerstvo dopravy připravilo návrh na změny, které mají výrazně omezit povinnou výbavu aut. Od 1. října by tak už policisté neměli rozdávat pokuty například za chybějící náhradní žárovky nebo pojistky. V některých autech by už nemusela být povinně ani rezerva, zmenšit by se měla i výbava lékárniček.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/auto-lekarnicka-povinna-vybava-ministerstvo-dopravy-vyhlaska-p7x-/domaci.aspx?c=A180808_204507_domaci_pmk

Cekam nejaky duvod k te kulisarne...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Tak rezerva snad není povinná ani teď, pokud mám sadu na opravu. To už spíše, že by ani sadu nebylo potřeba, stejně to kde kdo neumí použít a radši si zavolají asistenci, nebo odtah, když už to mají v pojistce.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Patrne zalezi na vozidle, nekde je rezerva soucasti deformacni zony vozdila...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Někde to tak opravdu je, ale většinou ne, ač na STK to tvrdí (na mně to zkoušeli). Vzadu by mělo být jedno, jestli je pod autem, nebo v kufru, vepředu už to někdy v zóně bývá. Ale obecná povinnost pro všechny to není, co jsem se díval, tak snad od roku 2009.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána