30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neuvěřitelný manévr hazardérky za volantem u Českého Těšína řeší policie  (Přečteno 10983 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Ten co to dal na facebook je taky idiot. Viděl jsem to tam včera a bylo mi jasný že to bude zase lynč. V diskusích už koluje její jméno a snad i adresa, holka to teď bude mít tak dva tejdny asi těžký.

Zaplatí minimálně 6 000 kč pokutu, dostane 7 bodů, zákaz řízení na 6 měsíců a půjde na psychotesty ale všem je to stejně málo... ideální by byla asi pneumatika kolem krku a zapálit jako v africe
« Poslední změna: 24 Února 2018, 22:30:50 od t4455 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

To se může stát každému, špatný odhad, málo výkonu. Poradila si s tím dobře, za mě v pohodě, udělala chybu, snažila se ji napravit, v protisměru všichni předvídali a nejhezčí reakci měla stříbrná O1.

Kousek za městem mám dvojtou plnou a přitom je vidět dva kilometry dopředu, kolikrát bych řekl že je tam jen na žádost policajtů. Taky tu mam dvojtou plnou na místě kde asi 12 let žádná čára nebyla a nic se tam kromě čar nezměnilo.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

Podle mě nemůžou nikdy zjistit, kdo řídil, pokud se nenapráší. A sprdel na to není.
IP zaznamenána

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil

No, pokud to muze byt i trestny cin, pak si IMHO opicaci daji tu praci stahnout obraz z kamer na ceste.  Otazka je, jestli tam bude neco videt krome sediveho auta.
Ale nevypovidat proti sobe urcite muze.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

V zásadě můžou. Nejjednodušší je obstarat si výpis pohybů tlf podezřelého. Pokud jsou svědci, že řidič byl v autě sám a pohyb se shoduje s pohybem auta, tak to je dostatečné asi i pro soudy.
Navíc když tohle vybalí na řidiče, tak ten to nejspíš zabalí a přizná se.

Druhá věc je, že tohle se dělá až u přejetých chodců a podobných událostí.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Taky fotky z mýtných bran
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Druhá věc je, že tohle se dělá až u přejetých chodců a podobných událostí.

Bylo k tomu přihlédnuto někde v rozsudku jakožto k důkazu? Pokud ne, jak je možné aby se to dělo "za zády" a nezakládalo na nepřezkoumatelnosti rozsudku?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

V zásadě můžou. Nejjednodušší je obstarat si výpis pohybů tlf podezřelého. Pokud jsou svědci, že řidič byl v autě sám a pohyb se shoduje s pohybem auta, tak to je dostatečné asi i pro soudy.
Navíc když tohle vybalí na řidiče, tak ten to nejspíš zabalí a přizná se.
Půjčila auto Helmutce (ta se k tomu manévru následně i přizná) a zapomněla svůj telefon v autě.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Číkus - Někdy mám pocit že si všechno představujete jak hurvínek válku
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

To se může stát každému, špatný odhad, málo výkonu. Poradila si s tím dobře, za mě v pohodě, udělala chybu, snažila se ji napravit, v protisměru všichni předvídali a nejhezčí reakci měla stříbrná O1.
Čert vem nějaký čáry, ale předjíždět v zatáčce přes horizont dlouhý kamion je podle mě na nějakou tu cvičnou jízdu v autoškole. Dostala se z toho docela dobře, ale myslím, že se po akci praly nejedny spodky.
Největší potrestání asi bylo už v samotném zážitku, ale nedivím se ani, že tohle chce někdo šetřit. Sice se nic nestalo, ale o zdraví a životy tam rozhodně šlo.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Jen díky shodě náhod a dobrým reakcím se nestala tragédie. Že příjde na půl roku o ŘP bych neviděl zas tak špatný. Místo pokuty bych ji nařídil za ty peníze hodiny autoškoly, protože na tomhle místě předjíždět kamion, to chce kumšt.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tragedie při 30kmph (po brždění)? Kurva hasič ..  ;D Je nevyjezdena, udelala chybu a poucila se ... kdyz ji sebereme papiry tak tim akorat prohloubime jeji nezkusenost a nicim si nepomuzeme. Myslim ze podobna situace se stala kazdemu z nas.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tedy jedna vec je chyba, druha cin debila (etc.).
Tento cin patri spis do skupiny 2. - jsem pro eliminaci debilu a podobnych ze silnic.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

jsem pro eliminaci debilu a podobnych ze silnic.

Z ceho soudite ze se nejednalo o beznou chybu? Pokud by spadala do kategorie "debilu a podobnych", melo by se to na zaklade udani / samonapraskani / nehody .. (písm. c, odst. 3, §87a zák. č. 361/2000 Sb.) ex post odhalit. Pokud se jednalo o beznou chybu (spatne prostorove vnimani napr. kvuli unave, stresu, monotonimu prostredi, kombinaci techto, atd.), připravíme ji na min. 6 mesicu o papiry imho naprosto zbytecne.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.