30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Prikaz chybna adresa  (Přečteno 6150 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Prikaz chybna adresa
« Odpověď #15 kdy: 15 Února 2018, 19:04:59 »

Jak se vubec resi doruceni, kdyz mi urad dorucuje nekam, kde nemam trvalou adresu a nebydlim tam? Je mozne mi takto dorucit fikci prikaz?
Pokud jsi to uvedl v ramci toho pripadu jako dorucovaci adresu, tak ano. Ale je to jen muj subjektivni nazor.

To nedává smysl. Píše že mu přišel příkaz. Ten je prvním úkonem v řízení. Tedy nemohl v daném řízení udat doručovací adresu, protože žádné řízení před tím nebylo.

U obecné adresy to také nedává smysl, protože jistě bude vědět, co orgánům sdělil ohledně adresy a kde si zřizovat pobyt nebo doručování.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Prikaz chybna adresa
« Odpověď #16 kdy: 15 Února 2018, 19:17:32 »

Nějak mi to celé nedává smysl. Opravdu má zakladatel na mysli pod pojmem mou trvalou adresu adresu trvalého bydliště v centrálním registru v době vypravení příkazu a pod pojmem mou starou adresu adresu trvalého bydliště v centrálním registru, která tam byla někdy dříve? A opravdu nemá v centrálním registru uvedenou doručovací adresu na mou starou adresu?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Prikaz chybna adresa
« Odpověď #17 kdy: 15 Února 2018, 19:24:50 »

Nějak mi to celé nedává smysl. Opravdu má zakladatel na mysli pod pojmem mou trvalou adresu adresu trvalého bydliště v centrálním registru v době vypravení příkazu a pod pojmem mou starou adresu adresu trvalého bydliště v centrálním registru, která tam byla někdy dříve? A opravdu nemá v centrálním registru uvedenou doručovací adresu na mou starou adresu?

Zažil jsem případ, kdy měli úředníci v nějaké aplikaci starou adresu z přechozího řízení a nezkontrolovali aktuálnost. Může to být obdobný případ.
IP zaznamenána

lachim

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Prikaz chybna adresa
« Odpověď #18 kdy: 16 Února 2018, 12:21:20 »

V prubehu roku jsem si zmenil trvale bydliste a oni evidentne pri vydani prikazu nezkontrolovali udaje v registru. jde o prestupek z radaru. Nikomu jsem zadnou adresu neoznamoval.
IP zaznamenána