30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h  (Přečteno 6851 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h
« Odpověď #15 kdy: 19 Ledna 2018, 11:09:28 »

Nebude žádná pokuta.
IP zaznamenána

janičko

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h
« Odpověď #16 kdy: 19 Ledna 2018, 11:11:28 »

Děkuji za upozornění pane ViktorN.Vážim si Vašeho komentáře,ale vůbec jsem nepochopil příspěvky některých.Já se jasně ptal na konkřétní situaci v případu pana "rakosníka" a to že jsem byl OSOĆEN a posílán někam do ....mně fakt překvapilo. Od nikoho nečekám podrobnou analýzu pana rakosníka ani detailní znění zákonů ale jednoduché vysvětlení dané situace.Ne každý ani já se neživím Právem tak jsem vznesl dotaz na tento problém p.rakosníka.Jěště jednou se omlouvám za vstup do této diskuze ale přízpěvkům nekterých pánů odborníků se radši vyhnu. Pokuď si chronologicky projdete příspěvky tohoto vlákna tak Vám musí být jasné že já jsem si z urážkama nezačal,jenom jsem na ně reagoval. Nechci Vás dále připravovat o Váš čas. Pěkný den.
IP zaznamenána

janičko

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h
« Odpověď #17 kdy: 19 Ledna 2018, 11:19:48 »

Děkuji p."čikus"  tímto se vysvětlil i můj dotaz .
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h
« Odpověď #18 kdy: 19 Ledna 2018, 11:22:34 »

Když fotr řekne, že "nechce udat řidiče" (bez dalšího), dostane flastr, protože je lotr srv § 137 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb. až do výše 5 000 Kč. Pro úplnost - odpustek podle § 125h odst. 1 ZPPK není sankcionovatelná výzva podle předchozího odkazu na správní řád.
Fotr musí sdělit, že ve věci řidiče odepírá výpověď ve smyslu čl. 37 LZPS - čtěte zde celé a velmi pozorně. Jak uvedl kolega Číkus, totožnost řidiče ve smyslu § 10 odst. 1 písm. d) ZPPK jako provozovatel vozidla samozřejmě zná.

Obiter dictum:
Výše pokuty za přestupek provozovatele vozidla viz § 125f ZPPK (v hantýrce tohto fóra sprdel podle vzoru stroj) se stanovuje podle sazby za přestupek, kterého se řidič vozidla dopustil, viz § 125f odst. 4 ZPPK. Tento konkrétní případ však není sprdelizovatelný, je to pouze odpověď na dotaz
Citace
treba 3k nebo takove prekroceni muze byt i 10k ? nebo jaka je hranice pokuty ? 300k ? a zalezi o kolik bylo prekroceni+ plne cary ?
« Poslední změna: 19 Ledna 2018, 12:03:55 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:rychlost v obci i mimo obec cca 130km/h
« Odpověď #19 kdy: 19 Ledna 2018, 14:22:08 »

Děkuji za upozornění pane ViktorN.Vážim si Vašeho komentáře,ale vůbec jsem nepochopil příspěvky některých.Já se jasně ptal na konkřétní situaci v případu pana "rakosníka" a to že jsem byl OSOĆEN a posílán někam do ....mně fakt překvapilo. Od nikoho nečekám podrobnou analýzu pana rakosníka ani detailní znění zákonů ale jednoduché vysvětlení dané situace.Ne každý ani já se neživím Právem tak jsem vznesl dotaz na tento problém p.rakosníka.Jěště jednou se omlouvám za vstup do této diskuze ale přízpěvkům nekterých pánů odborníků se radši vyhnu. Pokuď si chronologicky projdete příspěvky tohoto vlákna tak Vám musí být jasné že já jsem si z urážkama nezačal,jenom jsem na ně reagoval. Nechci Vás dále připravovat o Váš čas. Pěkný den.
Trochu tápu - dne 25.10.2017 někdo pod stejným jménem "janičko" vznášel dotaz - poměrně rozumný, srozumitelný a velice podobný tématu z tohoto vlákna, týkajícího se "sprdele" ohledně běloruského řidiče. Úroveň vaší komunikace v tomto vláknu je ve velkém rozporu k té předchozí (na výrazy typu "to se mi ňák nezdá" prostě odpověď nečekejte). Jedná se o nějaký týmový nick a vy jste jeden z hráčů, nebo co to je ?
« Poslední změna: 19 Ledna 2018, 14:26:49 od gumidos »
IP zaznamenána