30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SO ignoruje žádosti o spis  (Přečteno 4940 krát)

JF

  • Příspěvků: 157
    • Zobrazit profil
SO ignoruje žádosti o spis
« kdy: 10 Ledna 2018, 12:43:48 »

V nedopravní věci jsem dal žádost o kopii spisu do DS podle SprŘ a jeden dokument ze spisu podle InfZ. SO obojí ignoruje a lhůty na vyřízení podaných stížností uplynou za několik dní. Dalo by se to podojit a hlavně použít k výrobě judikátů. Chce to někdo? Pište SZ.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:SO ignoruje žádosti o spis
« Odpověď #1 kdy: 10 Ledna 2018, 13:09:17 »

Jsem na tom stejně. Úplná ignorance. Chci to použít pro námitku podjatosti. Chybí mi tři měsíce do ročního výročí přestupku a zatím proběhl jen bonz Helmuta, jeho obeslání a následné jeho přiznání, tak nevím jestli čekat nebo namítat...těžko říct co vyvedou (třeba nic)
IP zaznamenána

JF

  • Příspěvků: 157
    • Zobrazit profil
Re:SO ignoruje žádosti o spis
« Odpověď #2 kdy: 09 Března 2018, 17:39:31 »

Update a oznámení konce: Na žádost o ochranu před nečinností kraj přikázal poskytnout a SO poskytl, a to předtím ani nepředal kraji stížnost. Pokud někdo zkouší z něčeho podobného vyrobit judikát, tak bacha. Ochrana před nečinností není podle zákona obligatorní opravný prostředek, ale soudci jsou na zákonech nezávislí. Kraj dokonce vyřídil tak rychle, že ani neuplynula lhůta na podání správní žaloby.

Nevyšlo to. Soryjako. 
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:SO ignoruje žádosti o spis
« Odpověď #3 kdy: 27 Března 2018, 11:33:34 »

http://kraken.slv.cz/5As31/2003

EDIT: Dovolil jsem si opravit nefunkční odkaz. kdo - Děkuji.
« Poslední změna: 27 Března 2018, 20:39:38 od IZS »
IP zaznamenána