30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mají opice služební telefouny?  (Přečteno 13369 krát)

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Mají opice služební telefouny?
« kdy: 09 Ledna 2018, 20:01:39 »

Dneska sem si fotil buzerující buzeranty a hned začlo tóčo, neodůvodněná kontrola totožnosti a tak dál…tak sem se mu jenom prohlásil, otázkou je, jestli vůbec si mě na tom telefounu lustroval, nebo si jenom zapisoval údaje do poznámkovýho bloku, a pak si mě nenápadně jak třímetrový hovno uprostřed dálnice fotil.

Tak si řikám, to je vůbec nějaká novota? Maj služební telefouny s přístupem do registrů? Neví o tom někdo něco? Sem se samozřejmě na konci ptal esli to je služební nebo co, tak začal vyvádět co mi je po tom, řikám že si mě neodůvodněně k zákroku fotil, tak samozřejmě mám podezření na zneužití pravomocí úřední osoby, tak že mám podat stížnost…no řikám že to samozřejmě, ale plus se chci dotázat na Prezidiu v jakým rozsahu a proč uchovávají moje údaje, tak to je taky relevantní informace…no už se pakoval do auta a honem pryč :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #1 kdy: 09 Ledna 2018, 20:04:34 »

Osobnim telefonem Vas fotit muze, stejne jako vy, ale pokud to ma byt pouzito jako dukaz, musi to neprodlene prenest do systemu PCR/MP
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #2 kdy: 09 Ledna 2018, 20:17:52 »

Orgán si může ve službě používat svoje věci a těma někoho fotit? Fakt? A důkaz čeho to je, kontroly totožnosti? Todle kulhá na obě nohy i jako odůvodnění opicejní mluvčí, jste snad změnil job?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #3 kdy: 09 Ledna 2018, 20:18:42 »

Ano, mají služební mobily. Minule jsem jednomu gestapákovi do toho čuměl a měl tam otevřenej registr obyvatel i s mojí fotkou kterou mám na občance. Při další kontrole měl gestapák stejnej telefon jako ten první, značku už ale nevím.

Focení se nepodrobuji, vždy se otočím nebo si dám něco před obličej.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #4 kdy: 09 Ledna 2018, 20:23:02 »

No vono to bylo trochu překvapivý, dělal že něco datlí a najednou hele čumí na mě a telefoun trochu vejš, než přetím. Takový stealth, všim sem si toho, ale na nějaký votáčení už nebyl čas.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #5 kdy: 09 Ledna 2018, 23:46:47 »

Orgán si může ve službě používat svoje věci a těma někoho fotit? Fakt? A důkaz čeho to je, kontroly totožnosti? Todle kulhá na obě nohy i jako odůvodnění opicejní mluvčí, jste snad změnil job?
Uz me ty Vase komentare a poznamky prestavaji zajimat, takze naposledy http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/2013/0028_4As__130_20130829095103_prevedeno.pdf a ziskavate 1. a jedinne misto v mem ignorlistu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #6 kdy: 09 Ledna 2018, 23:55:12 »

Posledně mě silniční PČR lustrovala v nějakém tabletu.

Dokonce chtěli jen OP, dokud jsem se nezeptal, zda je nutné foukat, pak si řekli i o ŘP.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #7 kdy: 10 Ledna 2018, 00:09:45 »

takhle mi jednou zastavili přátelsky nějací mladší, spíš chtěli okouknout v té době mého svižného exota, tak jim stálo za to se i otočit a dojet..  pak sme pokecali i právě na téma telefonů, vypadalo to spíš jak nějaké PDA, ale je to cca 2 roky zpět, říkal, že v tom má komplet lustrace a najede si tam co chce.. ale ten určitě byl služební

jindy sem měl několik vyhrocených situací a fízl měl nějakej ťamťung, nevím jestli byl služební, už si to nepamatuji, ale mám spíše dojem , že nebyl.. protože si fotil mojí občanku kde sem projevil velmi důrazný nesouhlas, ale to bylo asi tak všechno co sem mohl v té chvilce dělat.. dva po zuby ozbrojení kreténi s nutností zvednutí si ega a já tintítko, v autě prachy, sem fakt nepotřeboval aby mi zabásli:))
IP zaznamenána
In dubio pro reo

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #8 kdy: 10 Ledna 2018, 02:19:49 »

Tak ono je to asi jedno, jestli je to osobní telefon, nebo služební zařízení, je to stejně jenom "terminál" k online službě.

Druhá věc je, že s tím někdy ani neumí. Tento datloval a nedodatloval se. Sice hledal vymyšlené jméno, ale pracoval s tím zmateně.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #9 kdy: 10 Ledna 2018, 10:20:04 »

Krásná fotka dravého zvířete. To ani neprotestoval proti takovému focení zblízka ? :)
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #10 kdy: 10 Ledna 2018, 11:04:52 »

Krásná fotka dravého zvířete. To ani neprotestoval proti takovému focení zblízka ? :)
Tomuto zvířeti musím projevit jeden malý respekt - a to kvůli jeho běžné uniformě a dokonce bílé čepici + čitelná hodnost a číslo.  Obvykle totiž vídávám bandu vypadající, jako když jedou zrovna na blízký východ řešit válečný konflikt. Bývají 4, jedou zrovna "od Aralky" či z kávičky ve svých černých montérkách ověšení kvéry, tonfami a pouty, přitom to jsou úplně stejní dopravní policisté - resp. členové "odboru služby dopravní policie". Sice se chovají jako bouchači - protože obvykle obklopí nějakého dědu, ale dost se stydí za svoje číslo, které si kryjí čepičkami.
Tento nevypadá jako hovado a tak bych ho pozdravil - to je ten respekt.
« Poslední změna: 10 Ledna 2018, 11:07:21 od gumidos »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #11 kdy: 10 Ledna 2018, 12:15:54 »

Nevypadá, ale nervní byl, ale jinak docela slušně jednal, i mě ujistil, že mě nebude mlátit:)Už jsem s ním měl kontakt 2x, měl vždy problém s tím, že se procházím a čtu si před jeho radarem a nemůže měřit:)

Focení mu nevadilo ani jednou, ono po mé pravici zrovna stála jeho kolegyně a dělala se mnou kamerové zkoušky, takže jsme si byli 1:1 :)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #12 kdy: 06 Února 2018, 20:56:42 »

i mě ujistil, že mě nebude mlátit:)
Jo, to mi taky řekl jeden "to nahravani vypnete" .... videl jak vypinam .... "my vas mlatit nebudeme" ...
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Mají opice služební telefouny?
« Odpověď #13 kdy: 24 Července 2018, 14:48:17 »

Ozivim mrtve tema a prispeju:

Ano, policie ma sluzebni mobilni telefony. Jednak pro komunikaci (zaloha za radiostanici) a zejmena pro pristup do registru osob a vozidel. Maji tam aplikace prave pro lustrovani v terenu. Ne uplne spolehlive, ale s vychytavkami typu nacteni obcanky pres fotoaparat a jeji vyhledani.

Pro kazdy takovy pristup musi v aplikaci udat i duvod (kontrola, pozdreni ze spachani neceho, atd.)

Takze, kdyz uvidite policajta tapkat na mobilu, nemusi nutne hrat Angry Birds (ale ano, casto to je jejich soukromy a vymenuji si s nekym dick pic's...).

Nejcasteji to byvaji nejake Samsungy nebo Acery a vetsinou v gumovych obalech, aby je hned neznicili.
IP zaznamenána