30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sex jen s výslovným souhlasem  (Přečteno 18229 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #45 kdy: 28 Června 2022, 08:05:02 »

Tak údajně máme spolu mluvit. No, to ale neděláme už dávno a vše "jedeme přes appky" :)

https://video.aktualne.cz/dvtv/souhlas-se-sexem-pres-aplikaci-nedava-smysl-lide-spolu-maji/r~7ba1e858f65311ec8980ac1f6b220ee8
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #46 kdy: 28 Června 2022, 08:05:34 »

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/aplikace-k-souhlasu-se-sexem-ma-podle-odborniku-nedostatky-40401319

Hmm, pred par dny stejny server oznamil tuto veleuzasnou appku a ted uz couvaji... :D
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #47 kdy: 28 Června 2022, 11:04:01 »

kluk: pojď si zahrát na znásilnění
holka: ale mě se nechce
kluk: to nám to pěkně začíná :)
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 229
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #48 kdy: 28 Června 2022, 15:57:34 »

Hlavně, proč by se nějaký násilník vůbec obtěžoval s takovou pitomostí jako je nějaká aplikace a neudělal by to prostě "postaru"?
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #49 kdy: 28 Června 2022, 21:06:39 »

Ja se vratim jeste k tomu clanku:
Citace
má i mechanismus proti udělení souhlasu pod nátlakem

Docela by mne zajimalo, jak je dany mechanismus aplikovan. Oba dva pripady mi totiz prijdou velice rizikove. Pokud by to aplikace nejak viditelne reflekovala, vystavuje to v pripade opravdoveho znasilneni majitele aplikace riziku ohrozeni zivota.

Já bych očekával, že to třeba bude přes onen PIN. Kdy jeden pin bude OK, ale druhý bude pod nátlakem.
Po zadání jednoho, nebo druhého pinu se to bude tvářit, jako že souhlas OK. A pak jen v nějakém dalším režimu půjde zjistit, že to bylo pod nátlakem.

Nicméně, je tu zase druhá stránka věci. Pokud nějaká ženská zadá souhlas schválně pod nátlakem. Jak si protistrana obhájí, že to na něj narafičila?

Jediné co mi dává smysl by bylo, kdyby aplikace po celou dobu úkonu ukládala video v zašifrované podobě, kdy by každá strana měla svojí polovinu dešifrovacího klíče, aby si nikdo nemohl sám video pustit, pokud nesloži oba klíč dohromady :-D

Samozřejmě je také potřeba myslet na situace, kdy u onoho úkonu bude více jak 2 lidi.
« Poslední změna: 28 Června 2022, 21:08:33 od cocomoon »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #50 kdy: 28 Června 2022, 21:54:22 »

Já bych očekával, že to třeba bude přes onen PIN. Kdy jeden pin bude OK, ale druhý bude pod nátlakem.
Po zadání jednoho, nebo druhého pinu se to bude tvářit, jako že souhlas OK. A pak jen v nějakém dalším režimu půjde zjistit, že to bylo pod nátlakem.

jj, tak presne bych to implementoval ja. A presne v tom je moznost toho zneuziti (ale jo, to video by asi slo :D )
IP zaznamenána

klapaucius

  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #51 kdy: 28 Června 2022, 22:11:48 »

PIN pod nátlakem není řešení. Mohou to tak udělat obě strany, a budou mít oba PIN jako pod nátlakem, kdo pak určí co je pravda?
Pokud by byla možnost zadat PIN pod nátlakem jen jednoho z nich, co brání násilníkovi zadat ten svůj pod nátlakem jako první?
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #52 kdy: 28 Června 2022, 23:14:36 »

A co třeba sex jen z důvodu početí? Ale možná to už v historii bylo.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #53 kdy: 29 Června 2022, 07:43:13 »

A co sex zakazat uplne? Pokud chce nekdo dite, medicina to uz umi resit taky.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #54 kdy: 29 Června 2022, 08:05:44 »

A hlavně bude jistota, že to bude blond a zdravé...
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #55 kdy: 29 Června 2022, 08:51:36 »

Hned jsem si vzpomněl na scénu virtuálního sexu z Demolition Man.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Sex jen s výslovným souhlasem
« Odpověď #56 kdy: 29 Června 2022, 08:55:56 »

Nevím proč, ale takhle po ránu u kafe na balkonu mě napadlo, jestli se nezmráká i nad masturbací, zejména tou nedominantní rukou, to je někdy jako sebeznásilnění:) Snad zemřu dostatečně brzo na to, abych si "užíval" plody sociálních změn, co se poslední léta rojí.
Myslel jsem, že jsem divný, ale buď jsem a Divoký Kačer to tady čte, nebo divný nejsem:) Nebo divný jsem já i Kačer:))) Tak pro pobavení:

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/113954/v-usa-zvazuji-zakaz-masturbace-spermie-maji-narok-na-zivot-americane-budou-jezdit-do-zahranici.html
IP zaznamenána