30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak co nejlépe využít neskutečný bordel ve spisech SO2?  (Přečteno 3496 krát)

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Jak co nejlépe využít neskutečný bordel ve spisech SO2?
« kdy: 18 Prosince 2017, 20:11:45 »

Mám na SO2 dva případy po odvolání, dnes jsem udělal přepadovku SO2, prosím o radu, jak co nejlépe využít neuvěřitelný bordel ve spisech, kterého jsem byl dnes svědkem (vše zadokumentováno na videokameru na telefonu)

Případ 1: spis mi byl poskytnut, ale navzdory dopisům od SO2, ve kterém mne SO2 upozorňuje, že do spisu přidal dva různé dokumenty (od čaroděje Hájka a návod k Rameru), s nimiž se mohu seznámit a vyjádřít, dokumenty ve spisu nejsou; úředníci chodí zmateně po kancelářích a dokumenty shánějí, nikde žádný soupis toho, co spis obsahuje, ten vytváří za pochodu přede mnou, vše si nahrávám; i tak není soupis spisu kompletní, nic není očíslováno, není jasné, kdo, co a kdy tam přidal/odebral. Do protokolu o nahlédnutí jsem nechal zapsat, že spis není kompletní, že nemá obsah a že chybí listinné důkazy svědčící ve prospěch žalovaného. Případ se nachází ve stavu, že mám v ruce dopis z SO2, že mám 7 dní na vyjádření před rozhodnutím, rád bych této "kvalitní práce SO2" co nejlépe využil.

Případ 2: spis neposkytnut, úředník ho prý nenašel, našel jen původní spis od SO1; samé výmluvy, že paní, která to řeší, není v práci, apod. Na mé námitky, že mají mít zastupitelnost, a že mě to vůbec nezajímá, protože jsou úřední hodiny, v podstatě nereagováno. Pokus o zavolání nadřízeného neúspěšný, není v práci. Z úředníka jsem vyrazil potvrzení, že mi nahlédnutí do spisu bylo odepřeno.

díky za rady.
IP zaznamenána