30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hazardér se při předjíždění střetl s policisty, jeden z nich je zraněný  (Přečteno 8590 krát)

snehulak

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil

https://pardubice.idnes.cz/nehoda-prelouc-stret-auto-policie-zraneni-fi4-/pardubice-zpravy.aspx?c=A171205_151244_pardubice-zpravy_jah

Ten týpek v tom autě to posral každopádně, horizont, plná, kamión, ale nepřipadá vám, že ten policajt zareagoval dost pozdě nebo blbě ? Já bych teda nejdřív jel ke krajnici a posléze brzdil , ale on se snažil uhnout až v poslední chvíli. Možná je po bitvě každý generál, jen mi připadá z mých zkušeností, že možná neměl pozornost takovou jakou měl mít...
IP zaznamenána

Maxim11

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

Důležité je, ze jedno skryté auto je KO. Ale jinak souhlasím, na profesionála je to divne reseni.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

Reakce byla pomalejší, ale vyhnul se a tim pádem byla reakce dobrá. Kdyby byli připoutaný tak je to asi bez zranění. Kamioňák taky celkem nulovou reakci ... mohl zpomalit, blikat, cokoliv ... měl daleko lepší přehled o situaci než fízlvůz a caddy dohromady. Resp. stačilo by trochu víc zpomalit a caddy by se zařadil. Taky se caddy k tomu kamionu moc neměl a místa mohl  fízlům udělat podstatně víc. Vlastně kdyby jeden z nich reagoval rychleji / lépe na nastalou situaci, nemuselo se stát celkem nic. Nejmíň toho paradoxně mohl dělat ten caddy vedle kamionu v horizontu ... buď přidat nebo to zadupnout, z videa není jasné co zvolil.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Kamioňákovi se nedivím. Prostě v tom blbečka nechal, ať si to užije.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Kamioňákovi se nedivím. Prostě v tom blbečka nechal, ať si to užije.

Já se naopak divím, protože nešlo jen o blbečka co riskantně předjížděl, ale i o lidi v autě v protisměru. Kdybych já měl nechat každého blba, co mu nevyšlo předjíždění, aby si to užil, měl bych už pár solidních zářezů.
IP zaznamenána

HonzaS

  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil

Každý skrytý dohlížeč, který je z kola ven, je příjemná zpráva.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Usekneš jednu hlavu, narostou 2:(
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Kamioňákovi se nedivím. Prostě v tom blbečka nechal, ať si to užije.

Já se naopak divím, protože nešlo jen o blbečka co riskantně předjížděl, ale i o lidi v autě v protisměru. Kdybych já měl nechat každého blba, co mu nevyšlo předjíždění, aby si to užil, měl bych už pár solidních zářezů.

Z jedné strany blbeček, z druhé fízlové? To je win-win situace.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil

Kamioňákovi se nedivím. Prostě v tom blbečka nechal, ať si to užije.

Já se naopak divím, protože nešlo jen o blbečka co riskantně předjížděl, ale i o lidi v autě v protisměru. Kdybych já měl nechat každého blba, co mu nevyšlo předjíždění, aby si to užil, měl bych už pár solidních zářezů.

Z jedné strany blbeček, z druhé fízlové? To je win-win situace.

Jistě, ale kamioňák nevěděl, že v autě jedou fízlové....
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

Kamioňákovi se nedivím. Prostě v tom blbečka nechal, ať si to užije.
Jenže příště v tom autě v protisměru můžu být třeba já nebo Ty. To si to pak taky "užijem".
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

Spíše si myslím, že se řidič passatu bál toho příkopu a stromů. Bylo by hodně mrzuté vyhnou se debilovi a pak se zmrtvit při kotoulech proti stromům. A náznak kotrmelce tam byl slušný.... spíše vyměkl těsně před taranem - prostě reflex. Neměli nějak extremní rychlost, solidní auto a čelní náraz by musel ustát celkem v pohodě.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Ten s tím pikapem mohl začít předjíždět kamion, v tom mu tam ale na poslední chvíli mohl vjet ten červenej sráč kterej se taky rozhodl předjíždět, no a už jste oba vedle kamionu a ten červenej předjížděl pomalu a ten druhej už to kvůli němu nemusel stihnout.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

Spíše si myslím, že se řidič passatu bál toho příkopu a stromů. Bylo by hodně mrzuté vyhnou se debilovi a pak se zmrtvit při kotoulech proti stromům. A náznak kotrmelce tam byl slušný.... spíše vyměkl těsně před taranem - prostě reflex. Neměli nějak extremní rychlost, solidní auto a čelní náraz by musel ustát celkem v pohodě.
A kdo říkal že to tam měl poslat v 70ti? V klidu během tý chvíle z těch 70ti mohl udělat 50 nebo 40 .. Riskovat čelní náraz s předjíždějícím autem v protisměru? To je 70kmph moje rychlost plus 70 až třeba 120 jeho rychlost ... takže to máme 140 až 210 do zdi ... ani fízl neni tak tupej aby to riskoval.

edit: plus navíc jejich potřeba se nepoutat
« Poslední změna: 06 Prosince 2017, 10:46:12 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

Ten s tím pikapem mohl začít předjíždět kamion, v tom mu tam ale na poslední chvíli mohl vjet ten červenej sráč kterej se taky rozhodl předjíždět, no a už jste oba vedle kamionu a ten červenej předjížděl pomalu a ten druhej už to kvůli němu nemusel stihnout.
Jo, to se občas stane, občas i 3x do týdne, ale furt to znamená že když nemůžu bezpečně předjet tak nepředjíždim a on se mu tam v tomto případě mohl narvat jen za kamionem, takže brzda na rychlost kamionu ... a buď počkam než budu mít lepší odhad (protože stejně tu rychlost kamionu mám) nebo se zařadim zpátky protože furt jsem si na 100% jistej že tam bude horizont a to se předvídat dá celkem dobře, von ho totiž nikdo neposune. Jako jo, když má člověk špatnej odhad tak to neni úplně jednoduchý, ale furt by v tom případě měl volit méně riskantnější variantu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

A kdo říkal že to tam měl poslat v 70ti? V klidu během tý chvíle z těch 70ti mohl udělat 50 nebo 40 .. Riskovat čelní náraz s předjíždějícím autem v protisměru? To je 70kmph moje rychlost plus 70 až třeba 120 jeho rychlost ... takže to máme 140 až 210 do zdi ... ani fízl neni tak tupej aby to riskoval.
Neříká to nikdo - vidím jak byl poškozený ten čumák auta o strom. Není na místě teoretizovat o 140 až 210 do zdi, když takovou rychlost neměli. Ale stačí 30 bokem do stromu a může to reálně být "ende".
IP zaznamenána