30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] 0,39 a 0,38 bez krve, ŘP zadržen, rozhodnutí  (Přečteno 5422 krát)

ksilt

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[LOST] 0,39 a 0,38 bez krve, ŘP zadržen, rozhodnutí
« kdy: 04 Prosince 2017, 23:47:45 »

Zdravim,

rad bych zda by se mi nekdo z vas vyjadril k tomuto rozhodnuti a ci je nejaka sance jej jeste rozporovat. Obzvlaste bych rad vypichl uvedene mnozstvi napoje a souvislost s vedomym nedbalostnim jednanim. Je tu nejaka sance rozporovat vyhodnocene vedome jednani jako nevedome? Osobne si myslim, ze to dopadlo nadmiru dobre, vzhledem ke skutecnostem, nicmene zajima me jeste odbornejsi nazor.

Jasne pri zadrzeni jsem udelal osobni chyby, nemel sem predem zadne predchozi zkusenosti. ;o)

Prikladam anonymizovane rozhodnuti - prikaz. Omlouvam se za pripadne nekvalitni snimky, myslim, ze dulezite informace jsou citelne.

Dekuji predem za jakekoliv snahy o analyzu.

https://ulozto.cz/!LwmnJnpa86D7/rozhodnuti-rar
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:0,39 a 0,38 bez krve, ŘP zadržen, rozhodnutí
« Odpověď #1 kdy: 05 Prosince 2017, 00:19:51 »

Pokuta je poměrně nízká, zákaz je dolní hranici. 27. ledna lze žádat o prominutí zbytku zákazu. Odvolání by to mohlo posunout.

Nevidím rozumnou cestu jak z toho ven, dechová zkouška se zdá pořádku, je to jediný důkaz, nic víc nebylo.
IP zaznamenána

ksilt

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:0,39 a 0,38 bez krve, ŘP zadržen, rozhodnutí
« Odpověď #2 kdy: 05 Prosince 2017, 00:41:50 »

Dekuji, tohle mi uplne staci.

Soubory na puvodni lokaci odstraneny.

Preji pekny vecer.
IP zaznamenána