30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní dodávka se sama rozjela, poničila dvě auta a přerazila sloup  (Přečteno 3559 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://jihlava.idnes.cz/nehoda-policie-dodavka-sluzebni-rozjeti-samovolne-pelhrimov-vysocina-1z8-/jihlava-zpravy.aspx?c=A171201_173809_jihlava-zpravy_mv

Dal bych těm dementům výhradně auta s nějakou levnou automatickou převodovkou. Jenže i tak se může stát, že tam dají N, na ručku se vyserou, odejdou a auto se rozjede.....
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Podle těch sraček na střeše se jedná o nehodovku. To jsou ti "měla jste štěstí, vyřešíme to na místě za dva tisíce, ok?" ... a na druhé straně rozklepaná holka po nehodě. Proč tohle řeší PČR a ne GIBS? Protože to nebyl trestný čin?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Dal bych těm dementům výhradně auta s nějakou levnou automatickou převodovkou.

Já myslím že jsme už viděli jak to umí s automatem, třeba v tom BMW i8.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Dal bych těm dementům výhradně auta s nějakou levnou automatickou převodovkou.

Já myslím že jsme už viděli jak to umí s automatem, třeba v tom BMW i8.

Tam spíš Kruliš dupnul moc na plyn... přitom i8 je velmi přívětivé auto, pokud jde o řízení.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 657
    • Zobrazit profil

"Vozidlo narazilo do osobního automobilu Škoda Superb. Poté narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Sloup se ulomil a spadl na další osobní vůz Alfa Romeo, které poškodil,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková. Dodávka navíc ohnula dopravní značku."

Já myslím, že šetřením bude prokázáno bez jakýchkoliv pochyb, že za způsobenou nehodu mohla ta dopravní značka.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Nikoliv, řidič Superb je na vině, že jeho vůz nezabránil náslwdným škodám. A za Škodu na SuperB taky může on, protože ho zaparkoval rovnou do cesty dodávce.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Rozhodně to zavinil Superb.. zejména jestli jeho majitel je manažer a nebo podnikatel.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil

Rozhodne za to mohla dodavka, pisou v kazde druhe vete ...
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

No jo, za to mohl superb... Já myslím, že koně a jízdní kola by to mohly vyřešit.
IP zaznamenána