30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] SO lže, že je Helmut nekontaktní  (Přečteno 6565 krát)

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SO lže, že je Helmut nekontaktní
« Odpověď #15 kdy: 14 Března 2019, 22:24:13 »

Děkuji moc Číkusovi. Vlastně na základě jeho komentářů na m.cz jsem se dostal sem.

Ještě přikládám foto schránky, jak ji kamarád hezky vyzdobil jménem Helmuta - Ahmeda Acaba. Plní to dvojí funkci  ;)
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SO lže, že je Helmut nekontaktní
« Odpověď #16 kdy: 15 Března 2019, 00:10:58 »

IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] SO lže, že je Helmut nekontaktní
« Odpověď #17 kdy: 01 Prosince 2020, 15:59:06 »

Dnes mi přišlo rozhodnutí, že dne 2. 2. 2019 byl případ promlčen. Bravo! To je rychlost.
Škoda, zrovna jsem měl v plánu letos poslat do Kolína jako PF opatření proti nečinnosti.
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."