30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Brno+  (Přečteno 20094 krát)

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Brno+
« kdy: 30 Listopadu 2017, 20:18:39 »

Delší dobu fungující spolek Brno+, který prosazuje efektivní územní rozvoj a budování sítě pozemních komunikací uživatelsky přívětivých pro řidiče bez rezidentního parkování se chce politicky angažovat a zakládá politické hnutí. Kdyby měl někdo zájem o podpis, pište SZ (ideálně v Brně).
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #1 kdy: 30 Listopadu 2017, 20:52:26 »

Motto: ..... a když podepíšeš, paxe ničemu nediv.
Podpis čeho, komu a za jakým účelem?

EDIT: co na tento https://youtu.be/VUbsFtLkGN8 koncept Brno+?
« Poslední změna: 30 Listopadu 2017, 21:00:07 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #2 kdy: 30 Listopadu 2017, 21:39:42 »

Kohopak to tam máme?
Mgr. Ing. Robert Kotzian, Ph.D.


Aha, takže děkuji nechsi a zůstávám nadále věrný hnutí www.brno-autem.cz
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #3 kdy: 30 Listopadu 2017, 22:05:47 »

To jméno mi nic neříká, takže se k tomu nemůžu vyjádřit (ale názor by se mi hodil, možná bych si to ještě rozmyslel). Stejně tak na otázku od enzym by asi nejlépe odpověděl někdo přímo ze spolku/ vznikajícího hnutí. Dostal se ke mně pouze podpisový arch a jelikož Brno+ nějakou dobu sleduji a líbí se mi jejich názory (proti uzavírce hlavního nádraží, rezidentnímu parkování, velotočům s městskými zakázkami, nízkoemisním zónám a všem těm ekologickým nesmyslům, co tlačí Hollan). IMHO je normální jezdit autem bez zbytečné buzerace a jelikož proti této Brno+ delší dobu vystupuje, tak jim ten podpis klidně dám - jelikož nemám v Brně trvalé bydliště, je to pro mě jedna z cest, jak alespoň vytvořit protipól postupnému vytlačování aut z města, ve kterém trávím většinu času.
« Poslední změna: 30 Listopadu 2017, 22:12:24 od IZS »
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #4 kdy: 30 Listopadu 2017, 22:14:41 »

Brno autem znám taky, ale pokud vím to není hnutí, nýbrž spolek, Brno+ se momentálně pokouší o hnutí (s následnou kandidaturou do zastupitelstva).
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #5 kdy: 30 Listopadu 2017, 22:30:44 »

Ti dva exoti jsou nevolitelni uz jen popisem co delali:
-Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Univerzitu obrany v Brně
-Katedra politologie - Fakulta sociálních studií

Enzym: to mate pravdu, Holan to dokazal a uprimne se desim co dokazou ti dva, zvlast s napojenim na Onderku
« Poslední změna: 01 Prosince 2017, 09:11:38 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil
Re:Brno+
« Odpověď #6 kdy: 01 Prosince 2017, 01:26:04 »

Nástin programu je mi symatický. V dobách kdy Kotzian dělal náměstka pro dopravu, byl mladíkem a plnil spíše funkci užitečného idiota (za vlády socana Onderky v barvách ODS, pokud se nepletu). Jest velkou otázkou, zda dozrál na souboje s tou bandou hajzlů, zrmdů a tupců, co teď okupuje radnici. Vzdělání bych až tak nepřeceňoval, silní jedinci překonají i vliv mizerné univerzity; jest otázkou, zda je Kotzian dostatečně silná osobnost. Tituly zepředu i zezadu u lidí mimo akademickou či vědeckou půdu ve mně vyvolávají velkou podezřívavost.

Už jsem se dočetl, co je to za podpis. Jen mě děsí, co se vždy vyklube ze zprvu zajímavě a sympaticky vypadajících nápadů, které se posléze překlopí v něco, čemu do ruk upadne  moc díky nešťastným voličům zoufale hledájícím nejmenší zlo. Tou mocí jsou pak totálně zpiti a nevědí - či až moc dobře vědí, co činí. Nejsem si jist tím, co je horší.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.