30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [WIN] Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku  (Přečteno 35137 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #60 kdy: 12 Dubna 2018, 23:32:57 »

zatřetí nebudou je chtít založit do spisu, musí je přepsat

Jako že by chtěli moje poznámky založit do spisu ? To je nesmysl. Jednak by je to snad ani nenapadlo, druhak bych jim je prostě nedal.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #61 kdy: 16 Dubna 2018, 23:16:33 »

já to pochopil jako otázky
že by si ouřada udělal kopii a tu založil do spisu
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #62 kdy: 18 Dubna 2018, 01:22:41 »

já to pochopil jako otázky
že by si ouřada udělal kopii a tu založil do spisu
No ani náhodou, vždyť já mám při této příležitosti celou složku...jednak dosavadní části spisu, minimálně předvolání, tma mám různé poznámky a také třeba připravené otázky ve více variantách podle toho ktrým směrem se bude výslech ubírat, takže třeba ani všechny nepoložím....takovou věc nedám z ruky.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #63 kdy: 23 Května 2018, 20:56:00 »

Tak štítky sou hotový, stačí nalepit a zavařit :D https://www.stickers-cz.com/produkt/autolekarnicka/
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #64 kdy: 23 Května 2018, 21:06:21 »

Tak štítky sou hotový, stačí nalepit a zavařit :D https://www.stickers-cz.com/produkt/autolekarnicka/

Hned jdu udělat kšeft. :)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #65 kdy: 25 Května 2018, 13:59:49 »

Napadla mě taková věc na test paměti. Vzít si s sebou na úřad své občanské svědky k jednání (https://legacy.blisty.cz/art/9199.html) a začít tím, že se odděleně fízlů zeptáme, zda je přítomna kontrolovaná osoba a která to je.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #66 kdy: 25 Května 2018, 14:07:19 »

Co s úřadem maj opicajti?  ???
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #67 kdy: 25 Května 2018, 14:11:27 »

Co s úřadem maj opicajti?  ???

O stránku vzad
Z SO1 se ozvali, že koncem dubna vyslechnou oba praporčíky, kteří si jistě budou živě pamatovat veškeré detaily silniční kontroly z loňského léta.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #68 kdy: 25 Května 2018, 14:21:04 »

No, jasně, svědci. No leda to zkusit při počátečním lustrování, PV probíhá až potom. Na tom by asi orgán stavěl, že musí prokázat svou totožnost přetím. Takže by to museli prohlásit minimálně ti vaši OS a pak to jaksi ztrácí na významu :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

tomass

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Propadlá lékárna + formální vada v příkazu o přestupku
« Odpověď #69 kdy: 10 Června 2018, 16:08:43 »

Z nedostatku času jsem se k výslechu nedostavil a nekonal žádné další kroky, požádal jsem o možnost vyjádřit se k podkladům pro rozhodnutí a taktéž nic nekonal.

Nicméně result je, že se řízení zastavuje!

Nedaří se mi pořádně jako obvykle nic rozumného z PDF vykopírovat, ale odůvodnění zní ve zkratce takto:
- obviněný v předešlem odvolání uvedl, že lékárničku udržuje v řádném stavu a vozí i nadstandardní věci nad rámec zákona, přebaluje a zatavuje je i opět do igelitu a udržuje tak, aby vždy byly splněny všechny zákonné náležitosti
- při výslechů PČR se prokázalo "že některé součásti byly zkontrolovány vizuálně (a byly prošlé), ale nepamatují se, zda kontrolovali všechno. Na dotaz zda ověřili celý obsah lékárničky a odpovídající počet kusů uvedli že toto nezkoumali a nejsou to schopni posoudit."

Čímž nebylo dostatečně prokázáno jednání obviněného, kterým by porušil ustanovení ...

Děkuji všem zůčastněným za spolupráci a rady a přeji hezký zbytek neděle.  8)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
« Poslední změna: 10 Června 2018, 23:54:20 od tomass »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]