30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Překážka silničního provozu  (Přečteno 4519 krát)

marekmarek

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Překážka silničního provozu
« kdy: 09 Října 2017, 17:47:34 »

toto mě přišlo poštou, u auta sem ovšem nebyl při parkování.

Žádost o potřebné vysvětlení dle ustanovení § 11 zákona č. 553/1991 Sb. v platném znění
Žádám Vás, abyste se dne…... dostavil do budovy Městské policie v ulici, k potřebnému vysvětlení ve věci objasnění skutečností důležitých pro odhalení přestupku a jeho pachatele, neboť jste osobou, která je oprávněna jednat za společnost ……, která je provozovatelem níže uvedeného vozidla. Požadované vysvětlení (informaci o totožnosti řidiče vozidla či o novém provozovateli atp.) nám můžete poskytnout písemně, datovou zprávou nebo e-mailem, v tomto případě se již nemusíte osobně dostavit.
SPZ/RZ: …. DNE: ….. V MÍSTĚ: …..
POPIS: Překážka silničního provozu

S sebou přineste tuto výzvu a průkaz totožnosti. Nevyhovuje-li Vám určený termín, oznamte to bezodkladně s uvedením náhradního termínu. Děkujeme Vám za součinnost.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #1 kdy: 09 Října 2017, 18:01:33 »

Ignorujte. Vyčkejte, až něco přijde od úřadu. To převezměte poslední den lhůty, naskenujte a anonymizované vložte sem.

EDIT: Omlouvám se za zbrklost, správně je to samozřejmě tak, jak píše enzym.
« Poslední změna: 09 Října 2017, 18:59:04 od Číkus »
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #2 kdy: 09 Října 2017, 18:35:28 »

Já bych to upřesnil na znění:
MP ignorujte vytrvale, ať posílají co a jak chtějí. Vyčkejte, až něco přijde od úřadu datovou schránkou. Vše ostatní ignorujte - pokud se Vám to ovšem povede. Když přijde pošťačka do firmy s úředním dopisem do vašich vlastních ruk a Vy tam budete, bude to poněkud problematické, pokud nepoučíte toho, kdo poštu obvykle přebírá. Úřad také může zaslat na vaše bydliště podle zápisu v OR.

EDIT:
Citace
toto mě přišlo poštou
Kam to došlo? Do firmy nebo Vám domů na adresu trvalého bydliště?
« Poslední změna: 09 Října 2017, 18:38:56 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

marekmarek

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #3 kdy: 09 Října 2017, 19:38:27 »

do firmy datovkou, jakožto provozovatel auta.  řidiče neznají.
« Poslední změna: 09 Října 2017, 19:48:23 od marekmarek »
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #4 kdy: 11 Října 2017, 15:41:13 »

to je fuck, MP se stejně vždy ignoruje.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #5 kdy: 11 Října 2017, 16:06:32 »

Citace
toto mě přišlo poštou
Citace
do firmy datovkou, jakožto provozovatel auta

a) Jest sice pravdou, že datovkou se posílají soubory z názvem "poštovní zpráva", ale pojem "pošta" se na tomto fóru vnímá jako poskytovatel poštovních služeb ve smyslu správního řádu srv. § 19 odst. 2 SprŘ, což je tč. téměř shodné s podnikem Česká pošta s.p.
b) množiny, reprezentující pojmy "mně"* a "do firmy" mohou býti ve výjimečných případech z hlediska ZPPK totožné (např. marekmarek s.r.o./FPO Marek Marek bez dalších zaměstnanců), ale obecně je vhodné tyto pojmy rozlišovat.
Snažte se zde používat přesné termíny, jinak můžete rádce zmást, a ten Vás na rozcestí pošle na špatnou cestu.

* občas jsem jazykový džihádista
« Poslední změna: 11 Října 2017, 16:19:50 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

marekmarek

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Re:Překážka silničního provozu
« Odpověď #6 kdy: 21 Října 2017, 22:06:56 »

to je fuck, MP se stejně vždy ignoruje.
ok díky.
IP zaznamenána