30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: ÚČELOVKA  (Přečteno 12104 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #30 kdy: 23 Prosince 2017, 22:38:19 »

Aha, to jsem přehlédl, děkuji. Nicméně to nemění nic na tom, že článek ohledně EET je mimo.

To že je náš premiér bezskrupulózní čurák a zmrd první třídy (a najímá si do firem stejné typy jako je on sám) samozřejmě nezpochybňuji.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #31 kdy: 23 Prosince 2017, 22:48:10 »

Co to má společnýho s ET? No asi právě to, jak pan čistej pořád vyřvává jak všeci kradnů, „poctiví“ s tim nemaj problém a dávaj přece účtenky vodjakživa a ten zbytek teď bude muset. Že jeho vlastní lidi na to serou jak na placatej šutr i když zatím ještě třeba nemaj povinnost k ET) znamená co, Halík? Že by to, že je to nepoctivej kripl podnik? Aha, tak pan čistej takhle…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #32 kdy: 23 Prosince 2017, 22:53:15 »

Tak to že krade víme všichni. Já jen poukázal na to, že ten novinář co to psal je buď úpně blbej nebo navedenej.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #33 kdy: 24 Prosince 2017, 12:35:43 »

Myslím že meritem fakt není esli stánkaři mají ET, nebo ne, ale že jeho vlastní na účtenky serou. Pak se hodí to přísloví o vlastním prahu - násilím bude napravovat ostatní a sám dělá jedno šméčko za druhým? A to dodnes, jak vidno, tak se za poslední dva roky nic nezměnilo.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #34 kdy: 27 Prosince 2017, 01:21:05 »

Od zavedení EET se stydím si o účet říci. Naopak, aktivně je odmítám. Ne mně tedy rozhodně bureš zavedením EET nevydělal.
No to já měl ještě před EET takovou dobrou storku v jedných nejmenovaných stavebninách. Zakoupil jsem plyn na grilování a při vracení lahve mi bába za pokladnou nechtěla vydat účtenku, kde byla odečtena záloha na lahev (vyžadují původní účtenku při vracení lahve) s tím, že už ji přeci na nic nepotřebuju, když jsem plyn spotřeboval. Hned jsem si ulevil, že přesně takoví budou řvát, že podnikatel nemá v pořádku účetnictví a budou chtít odstrašujícíc pokuty.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:ÚČELOVKA
« Odpověď #35 kdy: 27 Prosince 2017, 09:30:32 »

Pánové, pánové. Co se rozčilujete. To nebylo Andrejovo. To byla nějaká firma z holdingu. O tom on nic neví. :D :D :D
IP zaznamenána