30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vloupání povoleno  (Přečteno 2385 krát)

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Vloupání povoleno
« kdy: 08 Září 2017, 19:50:35 »

Nemám ve zvyku přispívat do této sekce, ale po přečtení tohoto článku se přemohu. A proč s ním obtěžuji na 30kmh.cz? Protože je předzvěstí universální argumentace ve správním řízení.

1) Omluva z účasti na jednání: Milý úřade, opravdu jsem se chtěl v nařízený termín dostavit, ale noc před jednáním se do mého domu zcela oprávněně vloupal hladový Mostafa Al Zatchek, který byl tak zesláblý, že jsem jej musel krmit ze sunarky. Nemohl jsem ho, chuderku, nechat doma samotného, jak jistě uznáte v kontextu rozhodnutí soudu č.j. XXX, proto žádám o stanovení náhradního termínu.

2) Parkování: Milý úřade, vozidlo na daném místě zaparkoval Omar Al-Ik, kterému jsem je půjčil, aby se - chudáček - trochu zahřál. Jeho totožnost neznám. Vzhledem k jeho velmi špatnému stavu jsem se neodvážil ani jej požádat, aby mi ukázal ŘP. Omar poté, co se oprávněně zahřál v mém vozidle, odstavil jej v křižovatce Legerova/Anglická, asi aby tak přispěl ke zklidnění dopravy v Praze. Jak jistě uznáte v kontextu rozsudku č.j. XXX, Omar ani já jsme nechtěli nikomu ublížit, a v dané situaci jsme neměli jinou možnost.

3) Překročení rychlosti: Milý úřade, v daném místě jsem pravděpodobně překročil nejvyšší dovolenou rychlost, ale pouze proto, že Barrack Hussein, kterého jsem vezl, velmi toužil jet alespoň jednou v životě po obci rychlostí vyšší než 150 km/h, jelikož to ještě nezažil. Je zřejmé, že tímto jednáním jsme nechtěli nikomu ublížit, což považuji v kontextu rozsudku č.j. XXX za obecný liberační důvod, protože v dané situaci jsem neměl jinou možnost.

4) Najetí do davu lidí: Milý soude, je pravda, že jsme spolu s Mohammadem Al-Gorem najížděli do davu turistů. Činili jsme tak proto, že nebylo zbytí. Kamarád Mohammad nebyl v dobrém zdravotním stavu - na internetu si podle symptomů diagnostikoval, že má rakovinu levého ukazováčku, zánět vaječníků a modrý zákal. Likvidace několika křesťanských turistů byla jedinou cestou, jak si Mohammad mohl zajistit po svém nepříliš čestně prožitém životě cestu do ráje. Nezabili jsme více turistů, než jsme nezbytně museli, aby se mu to podařilo. Ani proti těm, kteří zemřeli, jsme nic neměli. Vlastně jsme jim ani nechtěli ublížit. Věřím, že v kontextu rozsudku č.j. XXX budeme zbaveni obvinění, jelikož v naší situaci jsme prostě neměli jinou možnost.

5) Alkohol/THC: Milý soude. Nezapírám, že jsem své vozidlo Dodge Viper s ekologickým 8,4 l motorem řídil řádně posílen alkoholem a nějakým tím jointíkem. Činil jsem tak proto, že většina řidičů se na silnici chová naprosto bezohledně, a tak se za střízliva bojím vyjet. Potřeboval jsem toho dne dojet na demonstraci Strany zelených, čili jsem jednal v zájmu společnosti, a neměl jsem jinou možnost. Navrhuji proto, aby soud/úřad mé stíhání s odvoláním na rozsudek č.j. XXX zastavil, stejně jako řízení ve věci znásilnění paní Angely M., kde je snad zbytečné vysvětlovat, že jinou možnost jsme já a mých pět somálských kamarádů prostě neměli.
IP zaznamenána