30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Provozovatel nekontaktní právnická osoba  (Přečteno 2123 krát)

kama

 • Příspěvků: 25
  • Zobrazit profil
Provozovatel nekontaktní právnická osoba
« kdy: 19 Srpna 2017, 10:15:12 »

Sleduji se zvětšující se nasraností postupy SO obou stupňů při projednávání čehokoli, co se dá sprdelizovat. Generelně si SO obou stupňů začínají vytírat prdel prakticky se vším a soudní rozhodnutí je v tom z velké části podporují. Navrhuji tedy, aby se provozovatelem vozidla stala tzv. nekontaktní PO. Majitel vozidla zůstává stávající. Provozovatel by tedy byla PO s.r.o. nově založená s jedním jednatelem a zahraničním vlastníkem. Po zapsání dané PO jako provozovatele do RV se jednatel ještě před první sprdelí vzdá jednatelství, PO tedy zůstane bez jednatele. Sídlo v nějakém office hausu. DP nepodává atd.Taková PO může dostat pokut něurekom, provozovat vozidel též, akorát jednatel se musí vzdát jednatelství zavčasu, aby na něj nedopadla odpovědnost za škodu. Případně hard core - jednatelem i majitelem bezdomovec který udělí plnou moc někomu, kdo zařídí zapsání PO jako provozovatele. Majitel vozidla by dle mého názoru neměl být postižitelný. Fungovat by to mohlo několik roků, než takovou PO soud zruší (trvá většinou více než 5 let). Po té znovu, jen s nižšími náklady - zahraniční PO zůstává.
Jaké tam vidíte "díry", nebezpečí atd.?? Dírou je samozřejmě cena, založení s.r.o. stojí dnes cca 4 tisíce, PO v zahraničí nevím, nicméně pokud takto bude provozovatel provozovat 40 - 50 vozidel, mělo by se to vyplatit. Díky za věcné připomínky, názory, návrhy na vylepšení.
IP zaznamenána

2M

 • hard core 30kmh.cz
 • ****
 • Příspěvků: 3 993
  • Zobrazit profil
Re:Provozovatel nekontaktní právnická osoba
« Odpověď #1 kdy: 19 Srpna 2017, 11:12:34 »

Jednodušší je rovnou napsat jako provozovatele bezdomovce..
I když by měl dluhy tak provozovatel není vlastník a tak mu auto nejde zabavit.. ani nemusí mít řidičák.. i když by asi bylo lepší aby měl.

Bonus level.. s bezdomovcem se domluvit na založení datové schránky ke které dostanete heslo a můžete ho v řízeních i bránit..
IP zaznamenána

naftaman

 • stálý člen 30kmh.cz
 • *
 • Příspěvků: 158
  • Zobrazit profil
Re:Provozovatel nekontaktní právnická osoba
« Odpověď #2 kdy: 20 Srpna 2017, 19:37:43 »

Poskytovať takú službu je dobrý biznisplán
IP zaznamenána