30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Změna barvy automobilu  (Přečteno 3111 krát)

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Změna barvy automobilu
« kdy: 16 Srpna 2017, 22:26:52 »

Chystàm se na změnu bsrvy automobilu. Snažil jsem se googlit, jakým způsobem a jak rychle je třeba zapsat do TP. Zdá se, že veškeré změny zapisované do TP by se měly na úřadě nahlásit do 10 dní (může někdo potvrdit?).

Každopádně teď úvaha - jezdím s autem třeba dva měsíce s "novou" barvou, v TP pořád stará. Zastaví mě příslušníci, těm briskně odpovídám, že ZROVNA jedu z dílny, kde jsem auto přestříkal a samozřejmě že do deseti dní to v TP bude. Dá se to takto provést? Předpokládám, že datum přestříkání auta je na místě neprokazatelné.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Změna barvy automobilu
« Odpověď #1 kdy: 16 Srpna 2017, 22:50:34 »

Otázkou spíš je, proč nenahlásíte změnu barvu ihned, stejně to budete muset jednou udělat pokud chcete projít STK.

Ano, lhůta je 10 dní a poplatek je 50kč.
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Změna barvy automobilu
« Odpověď #2 kdy: 16 Srpna 2017, 22:53:53 »

Díky, odpověď je Praha a málo času přes týden. Takže je možné, že to do 10 dnů nestihnu a nerad bych se na tom sekl někde u silniční kontroly.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Změna barvy automobilu
« Odpověď #3 kdy: 17 Srpna 2017, 00:16:15 »

Dá se to řešit plnou mocí někomu kdo tam chodí, třeba někdo ze servisu nebo bazaru (kamarád?) .. sice to pak není jen 50 korun, ale zase člověk nemusí přijít do styku s úředníky. Řeším to tímto způsobem často.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Změna barvy automobilu
« Odpověď #4 kdy: 17 Srpna 2017, 11:19:22 »

ZROVNA jedu z dílny, kde jsem auto přestříkal a samozřejmě že do deseti dní to v TP bude.

POdle mne to musí projít - tedy pokud to auto už není v jiné barvě 2 roky a otlučený jako píšťalka
IP zaznamenána