30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další (údajné) fízlí znásilnění ..  (Přečteno 2607 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Další (údajné) fízlí znásilnění ..
« kdy: 13 Srpna 2017, 19:27:53 »

https://www.krimi-plzen.cz/a/rozlucka-se-svobodou-skoncila-znasilnenim/

Nová fízlí zábava ...

"...měl vniknout do jejich pokoje a jednu z nich ve spánku znásilnit. Po jejím probuzení a výkřiku měl muž z pokoje uprchnout."

;D  ;D  ;D

Nejlepší je, jak je ve zbytku článku veřejnosti podsouváno že je to ok, protože to o den dřív vlastně chtěla.  ;D

IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Další (údajné) fízlí znásilnění ..
« Odpověď #1 kdy: 13 Srpna 2017, 19:57:30 »

Jsem se spíše pobavil tím, jak skvěle složky spluracují. Interventka tam byla náhodou a vlastně se ani neví, kdo je ten zasouvač. Ale spolupráce na jedničku.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Další (údajné) fízlí znásilnění ..
« Odpověď #2 kdy: 13 Srpna 2017, 20:10:22 »

njn slečinka se "loučila" se svobodou....docela by mně zajímalo jak to bylo doopravdy. Připomíná mi to jednu svatbu, na které svědek ženicha unesl nevěstu a 3 dny je nikdo nemohl najít, nakonec měli (ta nevěsta a ten svědek) spolu 3 děti....
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Další (údajné) fízlí znásilnění ..
« Odpověď #3 kdy: 14 Srpna 2017, 10:36:33 »

Před 14 dny jsem byl jednomu z nejlepších kamarádů na svatbě. O 14 dní dříve jsem partu jeho nastávající a pár kamarádek vezl do nedalekého většího města na rozlučku se svobodou. Profi doprava by byla zbytečně drahá, kamarád nabídl sedmimístné vozidlo a já kamarádskou řidičskou výpomoc. Že nechce nic velkého, jen s kamarádkama popijou v pár barech, zatancujou a já pro ně zase přijedu kolem druhé ráno. To co jsem vezl zpátky mi vůbec nepřišlo, že jsem vezl i tam. I přes to, že se s většinou dotyčných známe x let, tak to co pod náporem většího množství alkoholu některé vyváděly jsem nechápal, už jenom je na ulici při nabírání poshánět do auta a různě odehnat to, co zrovna někde posbíraly při tahu, byl oříšek. Následná třicetikilometrová jízda domů se nesla ve znamení všemožných narážek, šmátravých rukou a tu a tam něčeho svlečeného. Celkem jsem byl rád, že jsem je povykopal před jejich bydlištěma a jel domů. S většinou jsem se potkal v nejbližších dnech a tak silnou morální kocovinu jsem dlouho neviděl. Takže si celkem živě dovedu představit, jak taková party z článku mohla probíhat a co se tam mohlo dít...tím však nehájím znásilnění, ale kdo ví, jak to celý bylo.

Jinak samozřejmě podobnou výpomoc už znovu nabízet nikdy nebudu.  ;D
IP zaznamenána

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Další (údajné) fízlí znásilnění ..
« Odpověď #4 kdy: 14 Srpna 2017, 13:13:47 »

Jak to bolo, uvidíme, ale "miláčku já tě nepodvedla on mě znásilnil" každý uzná že je dobré alibi.
IP zaznamenána