30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Honička za autem, výhrůžky bitím a test na drogy. Pirát Bartoš líčí nečekaný záž  (Přečteno 3887 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Je to sice ponekud bulvar, ale z beznych deniku popisuje situaci nejdetailneji.

http://www.expres.cz/honicka-za-autem-vyhruzky-bitim-a-test-na-drogy-pirat-ivan-bartos-lici-necekany-zazitek-s-policii-izs-/zpravy.aspx?c=A170724_131131_dx-zpravy_Neos

Doufejme, az bude v parlamentu, ze s tim neco malo udela...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

Je to sice ponekud bulvar, ale z beznych deniku popisuje situaci nejdetailneji.

http://www.expres.cz/honicka-za-autem-vyhruzky-bitim-a-test-na-drogy-pirat-ivan-bartos-lici-necekany-zazitek-s-policii-izs-/zpravy.aspx?c=A170724_131131_dx-zpravy_Neos

Doufejme, az bude v parlamentu, ze s tim neco malo udela...

Od té doby, co se paktujou se Melounama (Navrch Zelení, uvnitř rudí), (+ Hnít Brno) jsou nevolitelní na jakékoliv úrovni. Nemyslím si proto, že by se dostali do parlamentu.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Od té doby, co se paktujou se Melounama (Navrch Zelení, uvnitř rudí), (+ Hnít Brno) jsou nevolitelní na jakékoliv úrovni. Nemyslím si proto, že by se dostali do parlamentu.
Politika sem nepatri a muj prispevek tu nebyl od toho, abych tuto stranu zde propagoval/obhajoval/osocoval.

Pro volice s rozlisovaci schopnosti kastrovaneho hoveziho - ruda/modra  prava/leva musite zajit jinam...jiste si poradite.

Ps: doufani, ze s tim neco udela bylo pouze v pripade, ze se tam dostal a pouze v dusledku osobni zkusenosti, nikoliv volebniho programu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Tak Bartoše snad aspoň průměrný člověk sledující zprávy zná? Vlastně je to jen další příklad demence policie. Zahlédli dredy a už viděli pochvalu za zadržení drogového dealera.
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

Politika sem nepatri a muj prispevek tu nebyl od toho, abych tuto stranu zde propagoval/obhajoval/osocoval.
Pro volice s rozlisovaci schopnosti kastrovaneho hoveziho - ruda/modra  prava/leva musite zajit jinam...jiste si poradite.
Ps: doufani, ze s tim neco udela bylo pouze v pripade, ze se tam dostal a pouze v dusledku osobni zkusenosti, nikoliv volebniho programu.

fu > Teď jsem z vás trochu vedle. Nebyl to žádný osobní útok na vás, spíš povzdechnutí nad tím, že jinak slibně vypadající strana (a relativně nová) s místy i rozumným programem se na komunální úrovni (Brno) paktuje se zelenýma a Žít Brno. Jak vidno, nic dobrého z toho nevzešlo a vím o spoustě lidech, co je volilo a už jen proto volit nebude. Tím nijak neshazuji pana Bartoše, jen vidím nepravděpodobně, že by se do parlamentu s piráty dostali.
A ano, dle mého je mezi zelenými je spoustu fašistů a neomarxistů.

Pokud jsem vám šlápl na bebínko, tak pardon... Nebo nechte příspěvek smazat. Ad-libitum. A nemyslím si o vás, že jste kastrované hovězí, ať už volíte kohokoli, z jakýchkoli důvodů (třeba protože jsem dle vás vůl), nebo máte třeba jiný názor, než já.
« Poslední změna: 25 Července 2017, 16:38:06 od papros »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

fu > Teď jsem z vás trochu vedle. Nebyl to žádný osobní útok na vás, spíš povzdechnutí nad tím, že jinak slibně vypadající strana (a relativně nová) s místy i rozumným programem se na komunální úrovni (Brno) paktuje se zelenýma a Žít Brno. Jak vidno, nic dobrého z toho nevzešlo a vím o spoustě lidech, co je volilo a už jen proto volit nebude. Tím nijak neshazuji pana Bartoše, jen vidím nepravděpodobně, že by se do parlamentu s piráty dostali.
A ano, dle mého je mezi zelenými je spoustu fašistů a neomarxistů.

Pokud jsem vám šlápl na bebínko, tak pardon... Nebo nechte příspěvek smazat. Ad-libitum. A nemyslím si o vás, že jste kastrované hovězí, ať už volíte kohokoli, z jakýchkoli důvodů (třeba protože jsem dle vás vůl), nebo máte třeba jiný názor, než já.
Neberu to za osobni utok, ale nema smysl to resit na foru, neb byl bych tim volem. Duvodem bylo, ze "mozna brzy politik" si uzil toho co obcan, a to je jedinne jsem tim sledoval.
Kdyz se podivate po foru, snadno me zaradite do libovolne skupiny, kterou si zamanete...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Ten pocit bezpráví páchaného policií na běžném občanovi, pak to procitnutí v čem se právě nachází. Jen tak dál, může z toho být zajímavý pokračování, pro nás řidiče s pozitivním dopadem. A to může být rád, že se nic nestalo, pro jeho uklidnění ... kdyby byl na něm páchán TČ, přijedou ti stejní.  :) A budou neméně příjemní.

Fakt mě zajímá další vývoj, pošlete mu někdo link na d-f a fsm2.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Pravdou jest, že když jsem onehdá z jednoho zasedání Celostátního Fóra zmiňované strany vezl tři piráty a jednu pirátku a dredy vlály z okýnka, první PČR auto mě okamžitě típlo a chtěli legitimovat všechny osoby ve vozidle přítomné. Jeden z nich policajta trochu vykolejil slovy "Mohu znát důvod legitimace?", následovala odpověď "Třeba se podobáte nějaké hledané osobě" a spolustraník to dokonale uzemnil otázkou "Jo? a kterému?"

Ivana milerád upozorním na toto vlákno, je-li to žádoucí.. AFAIK D-F zná.
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

fu > Teď jsem z vás trochu vedle. Nebyl to žádný osobní útok na vás, spíš povzdechnutí nad tím, že jinak slibně vypadající strana (a relativně nová) s místy i rozumným programem se na komunální úrovni (Brno) paktuje se zelenýma a Žít Brno. Jak vidno, nic dobrého z toho nevzešlo a vím o spoustě lidech, co je volilo a už jen proto volit nebude. Tím nijak neshazuji pana Bartoše, jen vidím nepravděpodobně, že by se do parlamentu s piráty dostali.
A ano, dle mého je mezi zelenými je spoustu fašistů a neomarxistů.

Pleskám, protože lehce inteligentnější člověk, má-li zájem, to vidí skoro hned. Rozumnej je tam tak právě Bartoš, jinak se všichni rámcově shodnou tak na věcech v ET, v ostatním se ukazuje, co to k nim nalezlo: všechno od pár libertariánů po (většinu, samozřejmě) socanů a jiných odrůd komunistů. Překvapuje vás, že se zpaktují s nějakou další komunistickou odnoží?

Navíc co mám zkušenosti s jednou firmou vedenou typickejma členama, jsou to kreténi úplně mimo. Zase jednou chci zrušit jednu službu, zase jim volám, píšu, už týdny dělají kokoty a nemají zájem s tím nic dělat. Když něco chci přiobjednat, to je hned, naslibují hory doly navrch. Jak chci něco zrušit, nebo pár blbejch stovek za něco, co si jednou za život objednají voni, tak to je groteska.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky