30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie  (Přečteno 6335 krát)

misakcz

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« kdy: 20 Března 2014, 09:58:10 »

Dobry den vsem, jsem.v teto oblasti trochu nivackme a rad bych Vas pozadal o radu jak odpovědět.
Pro info, jsem stal vedle cinzaku na chodniku, ktery vede do zdi. A my jako obyvatele domu, tam bezne parkujeme.

Co jsem procetl tak mam moznosti. Odkazat na zahranicni osobu, ktera bydli v zahraničí.  Nebo na poruchu vozidla?

D-fens mi poradip at hledam zde vzor odpovedi, bohuzel jsem nenasel.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« Odpověď #1 kdy: 20 Března 2014, 10:14:57 »

Ignorujte to. Pokud by se něco dělo dál, dejte vědět.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil
Re:Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« Odpověď #2 kdy: 20 Března 2014, 10:20:16 »

Ignorujte to. Městská policie vás nemá právo předvolat k podání vysvětlení. Pokud jste tedy v této věci zatím žádné vysvětlení nepodal, je bezpředmětné i předvolání k sepsání zápisu o podání vysvětlení.

Pokud budou opravdu pitomí a rozhodnou se vás předvést, tak trvejte na tom, aby vám dali kopii úředního záznamu … neboť by se jednalo o zneužití pravomocí.
IP zaznamenána

misakcz

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« Odpověď #3 kdy: 20 Března 2014, 13:06:26 »

Ok. Děkuji. .nemam tedy odpovidat ve stylu, k teto veci nebudu podavat vysvetleni apod..
DEKUJI
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« Odpověď #4 kdy: 20 Března 2014, 13:37:03 »

Pokud budou opravdu pitomí a rozhodnou se vás předvést, tak trvejte na tom, aby vám dali kopii úředního záznamu … neboť by se jednalo o zneužití pravomocí.
S tím jsem se v životě nesetkal, ani známý, co dělal 10 let u MP, nikdy nikoho nepředváděl proto, že jim nepřišel podat vysvětlení. Oni na tohle nemají čas ani lidi a v podstatě ani chuť  :)
IP zaznamenána

flesh

  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil
Re:Jak odpovedet na toto predvolani od mestske policie
« Odpověď #5 kdy: 25 Března 2014, 09:16:05 »

Navíc tam, pokud se nepletu, není žádný postih, ne? Tak to bych se just nechal předvést - alespoň se člověk projede :-)
IP zaznamenána