30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Informace ze spisu  (Přečteno 3135 krát)

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Informace ze spisu
« kdy: 08 Června 2017, 16:51:04 »

Jen se ujistuju, asi znam odpoved (leccim uz jsem si v ramci rizeni prosel), ale nikdy jsem neresil Sprdelove veci. V kostce:

- vymenili jsme si s kamaradem auta na vyzkouseni. V jedno mensim meste na Vysocine asi radar, za mesic dorazil odpustek 1500,- za 71 na 50.
- dorazilo to na kamaradovo auto, ktere jsem na 99 % ridil ja
- on jako neznaly pomeru a vydeseny ze vseho uredniho ("fer je priznat chybu a zaplatit") nechce mi jakekoli opletacky, protoze "jeste tak bude v nejake databazi hrisniku"

Bud budu muset zaplatit (nebo ho klepne) nebo Helmut (a to ho klepne, az mu budou vyhrozovat Sprdeli, pokud to podelam. Nebo vymekne a zaplati sam a bude to chtit po mne.

To budu resit posleze, ted bych se chtel zeptat - dostanu se jako NEucastnik rizeni zadosti pres InfZ ke spisu nebo mam smulu a musel by pozadat provozovatel (coz je nereal)?
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Informace ze spisu
« Odpověď #1 kdy: 08 Června 2017, 18:05:02 »

Dostanete se k anonymizovanému spisu. Nicméně záleží úřad od úřadu. Spousta jich dělá obstrukce.
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Informace ze spisu
« Odpověď #2 kdy: 08 Června 2017, 18:28:16 »

Děkuju, pane kolego.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Informace ze spisu
« Odpověď #3 kdy: 09 Června 2017, 23:06:25 »

Obstarejte si plnou moc a na úřad vyrazte osobně :) Při správném postupu nachytate úředníka že spis nemá v pořádku.

Kamaráda ujistěte že body z toho pro něj nekoukají ani záznam v kartě řidiče a případnou pokutu zaplatíte vy.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Informace ze spisu
« Odpověď #4 kdy: 13 Června 2017, 16:19:52 »

Když by provozovatel spolupracoval tak by asi bylo lepší to zdržet do 1. července a pak to řešit jako SprDel.. napráskat Helmuta asi provozovatel ochotný nebude..

ale platit 1500 je nesmysl.. možná zkusit neformálně nabídnout úřadu zaplacení když dají rozumnou částku.. tak do 500..

IP zaznamenána