30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jízda v protisměru, neformální zastavení (ztotožněn)  (Přečteno 2224 krát)

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

Brýden borci,

před několika dny se mi poštěstilo nedopatřením projet pár metrů v protisměru nevšimnuv si městapáka, který předemnou měl zastavené jiné auto a řešil totéž, čili mi opticky na první pohled přišlo, že to je obousměrka (taky jezdíte ve velkoměstech po paměti, žejo?). Obecní dráb mě zastavil bez plácačky pouze slovním požádáním o doklady a optáním se, jestli nevím, že jedu v protisměru.
Nikoho jsem neomezil, neohrozil, nesrazil jsem matku s kočárkem ani cyklistu (kteří okolo vesele jezdili rovněž v protisměru a docela rychle) a měl jsem čas, takže s přestupkem jsem samozřejmě nesouhlasil.

Prosím o názor - půjde tohle rozstřelit funkční argumentací materiálního znaku + minimální společenské nebezpečnosti a na špatném zastavení?

Troufnu si poprosit o zneveřejnění..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Jízda v protisměru, neformální zastavení (ztotožněn)
« Odpověď #1 kdy: 26 Května 2017, 10:12:41 »

Materiální aspekt neokecáte, to že tam zrovna nic nejelo není vaše zásluha. Jízda v protisměru nebezpečná prostě je.
Můžete nafotit a rozporovat třeba problematické značení, obzvláště, pokud jste tam nebyl sám.
IP zaznamenána