30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Úřednice čte Samuela Shema  (Přečteno 3851 krát)

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Úřednice čte Samuela Shema
« kdy: 21 Května 2017, 00:29:50 »

Dostalo se ke mně, že úřad XYZ promazava na svých FB stránkách politicky nekorektní dotazy (btw. téma blízké tomuto fóru).

Vznesl jsem dotaz přes InfZ., kdo z radnice a proč dotyčný příspěvek/ky smazal. Reakce byla příkladná - byl jsem napiglovan a odlifrovan s tím, že daný účet používá více osob najednou a tedy na muj dotaz není možné odpovědět.
To mi ale přijde v rozporu se zákonem o kybernetické bezpečnosti. Myslíte, že se vztahuje i na účty správců FB profilu?

Napadlo mne úřadu sdělit, že by bylo prospěšné, aby si vzpomenul, smazany dotaz vrátil a přehodnotil svoji bezpecnostni  politiku účtů, jako páku bych videl, že se vystavují riziku TO, pokud neudělají změny. Budou to brát alespoň trochu vážně, nebo se stanu adeptem na redaktora městského interního Dikobrazu?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice čte Samuela Shema
« Odpověď #1 kdy: 21 Května 2017, 10:09:58 »

hlasuju pro B, dikobraz
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice čte Samuela Shema
« Odpověď #2 kdy: 21 Května 2017, 16:54:46 »

Ja vim, manévrovací prostor neni velký. Neni to pro mne priorita, jsem ale nerad, kdyz si urednik takovymhle vyjádřením udela čárku a foxtrot oskar,  nerusit.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice čte Samuela Shema
« Odpověď #3 kdy: 29 Května 2017, 16:02:33 »

Ja vim, manévrovací prostor neni velký. Neni to pro mne priorita, jsem ale nerad, kdyz si urednik takovymhle vyjádřením udela čárku a foxtrot oskar,  nerusit.
Budte rad, ze jste se dockal aspon nejake odpovedi. Vzhledem k tomu, ze se neridi ani Spr., muj hlas taktez Dikobraz.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice čte Samuela Shema
« Odpověď #4 kdy: 30 Května 2017, 11:36:10 »

Také jsem to rovnou šoupnul do gaychatu...
Autor mazaných příspěvků to nehodlá hlouběji řešit a případnou energii také tedy nevidím jako vydanou smysluplně. Díky.
IP zaznamenána