30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Poškození dobrého jména právnické osoby  (Přečteno 10073 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Poškození dobrého jména právnické osoby
« Odpověď #15 kdy: 16 Května 2017, 16:01:26 »

Můj byznys náhled na souvislosti.
Cokoli se děje pod logem mé firmy může mít přímý či nepřímý vliv na její pověst. Pokud je Váš bývalý chlebodárce dodavatelem výrobků či služeb pro orgány/organizace, které jakkoli souvisí s tím videem, může se oprávněně cítiti býti poškozen na své pověsti. Těmi orgány nemusí být přímo pouze PČR, ale též MD, MV či jakákoli z darmožroutských organizaci k nim přisátá (ÚAMK, CDV, v rozšířeném pohledu jakýkoli městský/obecní úřad…..).
Jiná věc je, proč Vám bývalý chlebodárce předal vozidlo s logem a zda je nějak ošetřeno nakládání s ním; ať to je či není jakokoli Vám může být nanejvýš něco málo ku prospěchu.

Po právní stránce se k tomu nedokáži vyjádřit.
« Poslední změna: 16 Května 2017, 16:03:47 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Neasi

  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Re:Poškození dobrého jména právnické osoby
« Odpověď #16 kdy: 17 Května 2017, 00:17:05 »

Diky moc vsem za rady a nazory, rozhodl jsem se ze to vyresim nahrazenim soucasnych videi vice zcenzurovanymi videi, kde nebude citelne logo firmy.
IP zaznamenána