30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Brandýs nad Labem-Stará Boleslav  (Přečteno 3607 krát)

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
[?] Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
« kdy: 03 Dubna 2017, 00:06:26 »

Zdar,


přišlo mi výpalné z Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi.
Jak to tam chodí? Ignorovat? Případně naprášit Kharla, který nedávno chudák umřel?
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
« Odpověď #1 kdy: 03 Dubna 2017, 07:42:02 »

Deadmuta jsem nezkoušel, Helmut funguje (5 z 5). Brandýs je ale fajn i na zlepšování dovedností a zkoušení nových postupů. Odvolačkou je SČ kraj a ten Vaše odvolání spolkne a pak se na 98% už nikdy neozve. A když budete mít štěstí, tak se Vás v Brandýse ujme pan R***j a ten má na stole policejní autíčko a je s ním neskutečná  prdel. Jen ho nesmíte hned vyplašit, to se potom schoulí v koutě a pak je schopen i rok mlčet. Probudí ho až prekluze, kdy cca týden po ni pošle lejstro, kde Vám s politovaním oznámí, že se zločin bohužel nepodařilo projednat a tudíž je nutno na něj zapomenout. Ale znovu opakuji, ne, že mi ho vylekáte, mám u něj dost věcí a nechci o něj přijít.
IP zaznamenána

vstan

  • Příspěvků: 73
    • Zobrazit profil
Re:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2017, 13:13:43 »

Normálně mne lákáte k tomu, abych si vyzkoušel boj z blízka na vlastní kůži :D
Ale je to daleko a nevím, jestli by se mi podařilo poladit služební cesty s termíny jednání...

No nic, zkusím Helmutha a uvidíme...
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
« Odpověď #3 kdy: 20 Ledna 2019, 12:32:59 »

Výše jmenovaný pán je naprosto famózní a inovátor.
Před více než 10ti lety jsem s ním řešil dopravní nehodu a to uměl dokonce vzít zpět i mnou podaný Odpor.
Navíc ho podezřívám z toho, že je i trochu dramaticky založený, při první návštěvě krásně zahrál zlého policajta, při druhé návštěvě, po výměně několika podání do spisu, zase excelentně zahrál policajta hodného.
Vřele doporučuji  :)
IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.