30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Reklama za oknem, chodník, (ne)platná značka?  (Přečteno 2870 krát)

Dendak

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
[?] Reklama za oknem, chodník, (ne)platná značka?
« kdy: 31 Března 2017, 15:46:42 »

Jakožto velký pyrát silnic a chodníku, jsem přijel do mědta v dopoledních hodinách, kdy není místo ani na placených. Zaparkoval jsem na chodníku jako odtatní pyráti, kteří nenašli místo. Odpoledne jsem objevil report za stěračem o tom jak jsem velký pyrát. Bohužel nejsem provozovatel vozidla (matka). Jeden záznam o parkování již u strážníků mám. Takže bych to tipoval tak na 500. Informaci jestli to to v jihočeském krajském městě opravdu posílají na správní orgán nemám. Každý den projíždí a rozdávaj lístečky, když zrovna nehrajou na mobilu s periferním viděním na stopce a zálazu odbočení. Jak dále postupovat? Předpokládám počkat dokud něco nepřijde?
Platí ta značka? Je taková po domácku udělaná, připevněna drátla a praská tam barva. Nevypadá jako oficiální.
« Poslední změna: 31 Března 2017, 15:49:40 od Dendak »
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Reklama za oknem, chodník, (ne)platná značka?
« Odpověď #1 kdy: 31 Března 2017, 15:56:47 »

Až něco dojde, pirát Helmut se dozná a všechno bude jako dřív
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Reklama za oknem, chodník, (ne)platná značka?
« Odpověď #2 kdy: 03 Dubna 2017, 21:51:12 »

Jinak na prvni pohled bych rekl, ze platnost znacky v pripade stani na chodniku neni uplne relevantni..
IP zaznamenána