30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: D8 Superb  (Přečteno 13033 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
D8 Superb
« kdy: 24 Března 2017, 18:30:36 »

Zdravím, dneska na D8 zastaven dvojkovým Superbem. Netuším, zda měřili Polcamem, každopádně mě zastavili na debilním místě u krajnice, následovala krátká diskuse na téma moje rychlost (jel jsem průběžně cca 170-220). Prý měřili "laserem" (což mi detektor někdy hlásí a jindy ne) a kamerový záznam pošlou na úřad. Nekonalo se žádné ztotožnění, nic se nesepisovalo, celé to trvalo asi 2 minuty. Pak jsem je předjel a pokračoval.

Jedná se o standardní postup? Čekal jsem něco, jako záznam o přestupku, dýchnutí, atd.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2017, 18:39:01 »

Pokud neproběhlo ztotožnění, bude to pro parazity těžký boj. Ale spíš bych tipl, že měli kulové, tak jen zkoušeli.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2017, 18:43:28 »

Zastavili vás a nechtěli OP a ŘP?  ??? V tom případě na Vás nic nemají a pokud ano tak nevědí kdo řídil

Jako taky mě občas zastavěj když je (ochcávku v barvách) předjedu ve stopadesáti na okresce a chtěj si povídat o tom kolik jsem jel a chtěj přiznání, s tím je vyfakuju  ale aspoň si mě prolustrujou zda nejsem v pátrání nebo nemám zákaz
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #3 kdy: 24 Března 2017, 18:44:55 »

Pokud neproběhlo ztotožnění, bude to pro parazity těžký boj. Ale spíš bych tipl, že měli kulové, tak jen zkoušeli.

Dík... taky myslím. Jeli trošku divně, chvíli s majáčkama, pak bez nich, pak zase s majáčkama.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #4 kdy: 24 Března 2017, 18:51:59 »

Zastavili vás a nechtěli OP a ŘP?  ??? V tom případě na Vás nic nemají a pokud ano tak nevědí kdo řídil

Jako taky mě občas zastavěj když je (ochcávku v barvách) předjedu ve stopadesáti na okresce a chtěj si povídat o tom kolik jsem jel a chtěj přiznání, s tím je vyfakuju  ale aspoň si mě prolustrujou zda nejsem v pátrání nebo nemám zákaz

Nechtěli vidět naprosto nic. Řidič neznámý. Celé to proběhlo asi tak, že nejprve jsem dojel auto v levém, co blikalo majáčkama a čistilo si cestu. Pak to v pravém vypnuli. Jel jsem za nima, pak to zas zapnuli, vypnuli, přestalo mě to vzhledem k tomu, že majáčky má kdejaký jouda bavit a předjel je a postupně jsem zrychloval. Objevili se asi po 1km a začali se mi lepit na zadek, takže jsem zrychlil, abych se auta zbavil, teprve pak "POLICIE"/"STOP", "Víte, kolik jste jel?" "Jo, asi 130." atd.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #5 kdy: 25 Března 2017, 01:06:05 »

Na 99.99% neměli nic. A i kdyby nějakej kamerovej záznam a radar měli tak tím že Vás neprolustrovali jde maximálně o SPRDEL a ne o papíry a body.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #6 kdy: 25 Března 2017, 18:21:30 »

Na 99.99% neměli nic. A i kdyby nějakej kamerovej záznam a radar měli tak tím že Vás neprolustrovali jde maximálně o SPRDEL a ne o papíry a body.

Taky myslím, že z toho nic nebude a jeli plnit jiné úkoly, např. padla a mazali domů. Akorát netuším, zda tyhle Superby pořád používají PolCam. Foto přikládám. Jinak si PČR vybral opravdu ideální místo k zastavení, jak vidno. Příště se na něj zvysoka...
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #7 kdy: 25 Března 2017, 19:52:16 »

To je vemeno, že ohrožuje sebe je jeho boj, ale že ohrožuje všechny ostatní to už je demence.
Na dálnici bych rozhodně nezastavoval a jel dál. Jinak bych určitě podal stížnost.
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #8 kdy: 25 Března 2017, 19:58:38 »

Kde má číslo?
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #9 kdy: 25 Března 2017, 20:18:27 »

a hlavně tohle nevypadá jako ta policejní V6... Tohle bude nějaký menší objem...
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #10 kdy: 25 Března 2017, 20:43:44 »

To je vemeno, že ohrožuje sebe je jeho boj, ale že ohrožuje všechny ostatní to už je demence.
Na dálnici bych rozhodně nezastavoval a jel dál. Jinak bych určitě podal stížnost.

Já obyčejně dál jedu, ale zas tady byla nejbližší pumpa až někde za Odolenou Vodou, cca za 20km. I tady jsem jel dlouho levým cca 160, protože pravej byl plnej, akorát jsem na fízla těsně za prdelí bliknul, že o něm vím a zajedu ke kraji. Předpokládám, že byli nasraní, že jsem je předjel + jakou rychlostí. To, jak se tam pak promenádoval, bylo o jeho držku. Ad stížnost, podumám, mám video, jak bez reálnýho důvodu používají modrej maják. Chvíli zapnutej, když chtějí předjet, pak zas ne a jedou si na pohodu 150. Několik km.
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #11 kdy: 25 Března 2017, 21:00:07 »

a hlavně tohle nevypadá jako ta policejní V6... Tohle bude nějaký menší objem...
Bude to V6, výfuky na obou stranách. :-)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #12 kdy: 25 Března 2017, 21:03:54 »

a hlavně tohle nevypadá jako ta policejní V6... Tohle bude nějaký menší objem...

Nevím, nijak výrazně mu to neakcelerovalo. To auto se dá najít tady: http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/vsechna-neoznacena-merici-auta-policie-cr-spz-barvy-fotky/ je z Řehlovic.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #13 kdy: 25 Března 2017, 21:04:55 »

Kde má číslo?

To jsem se taky divil. Asi nebyli ve službě.
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:D8 Superb
« Odpověď #14 kdy: 25 Března 2017, 21:23:40 »

já ti nevím.. podle fota to snad ani není policajt ale nějakej ozbrojenej loupežník.. asi bych se zamčel v autě a volal 158 :-))
IP zaznamenána