30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Statni na chodniku...  (Přečteno 4872 krát)

lolinda

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Statni na chodniku...
« kdy: 23 Ledna 2014, 01:02:17 »

Zdravim

Mam ridicak asi mesic a uz mam svuj prvni prestupek.. o co jde

Znate to, okolo mista prace je tisic aut a nemate kde zaparkovat, hrozi vam, ze prijdete pozde do prace a tak zaparkujete tam kde nemate > v mem pripade to byl chodnik, s dalsimi asi 10 auty...

po 12 krasnych hodinach v praci prijdu k autu a za steracem mam papirek

VYROZUMENI - o oznameni podezreni ze spachani prestupku
125c odts. 1 pism. k) c. 361/2000Sb o silnicnim provozu, ve zneni pozdejcich predpisu
- STANI NA CHODNIKU blablabla

potom tam mam ze bych si do 5 dnu od odhaleni mel zajit na magistrat prahy ....

no a ja se ptam, mam to nejak resit? dojit tam zitra a zaplatit pokutu (kolik? dostanu i nejake body?)
nebo to vyhodit... mam ale strach, ze me maji treba vyfoceneho (to auto) a za par mesicu roku mi prijde neco za miliony a exekuce...

predem diky za odpoved ;)
IP zaznamenána

badliner

  • Příspěvků: 63
    • Zobrazit profil
Re:Statni na chodniku...
« Odpověď #1 kdy: 23 Ledna 2014, 06:46:16 »

Na papírky za stěračem nereagovat - většinou je odvane vítr, nebo rozmočí déšť :-)
IP zaznamenána

bartholomeo

  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re:Statni na chodniku...
« Odpověď #2 kdy: 23 Ledna 2014, 08:57:09 »

Zahodit, takových papírků se za stěrač a následně do koše vejde.
IP zaznamenána

lolinda

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Statni na chodniku...
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2014, 10:36:40 »

no, ale tam je napsana moje SPZ, vsechno o mem aute... takze me maji zaevidovaneho nekde ne? nerad aby mi prisla slozenka s nehezkym cislem
IP zaznamenána

mc

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Statni na chodniku...
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2014, 19:04:53 »

no, ale tam je napsana moje SPZ, vsechno o mem aute... takze me maji zaevidovaneho nekde ne? nerad aby mi prisla slozenka s nehezkym cislem

Jak již bylo řečeno - lístek za stěračem není zákonem aprobovaným způsobem doručování. Takže si tím policajti jen zjednodušují (protiprávně) život. Nereagovat, pouze na řádně doručenou písemnost. Navýšení pokuty nehrozí, stačí říct, že na autě žádný lístek nebyl.
IP zaznamenána