30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Parkovaní na žluté čáře, příkaz, vada spisu  (Přečteno 8716 krát)

baran_m

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Parkovaní na žluté čáře, příkaz, vada spisu
« Odpověď #15 kdy: 04 Května 2017, 22:44:38 »

Co se tyce meho prestupku z uvodu tematu. Jsem hlupak, nepohlidal jsem si lhutu. Odpor jsem podal datovkou o hodinu po terminu (v 01 rano). Kruta zkusenost, ted uz si urcite dam pozor  8)  Musi me urad informovat o tom, ze odpor neplati?  Nevim, jeslti radsi urychlene nezaplatit pokutu. Ubehlo vic jak 30 dni, bez reakce. Behem poslednich 2 dnu mi ale prisly 4 zpravy do datovky (notifikace na email, neprevzato zatim). Jsem pracovne v zahranici, je to dolozitelne. Muze mi tohle pomoci v pripade reseni novych prestupku? Jakoze bych si zpravu neprevzal, argumentoval tim, ze jsem tu nebyl a v klidu to doresil po prijezdu domu. Dekuju prevelice za info.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Parkovaní na žluté čáře, příkaz, vada spisu
« Odpověď #16 kdy: 05 Května 2017, 00:22:14 »

Jakoze bych si zpravu neprevzal, argumentoval tim, ze jsem tu nebyl a v klidu to doresil po prijezdu domu.
To Vám s datovkou neprojde. Možná by šlo nějak dokazovat, že v místě nebyla dostupnost internetu - ale to krom centra Amazonského pralesa asi neuhádáte. A i to by bylo myslím dost obtížné.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 999
    • Zobrazit profil
Re:Parkovaní na žluté čáře, příkaz, vada spisu
« Odpověď #17 kdy: 08 Července 2020, 00:12:14 »

Možno uzavřít jako LOST?
IP zaznamenána

baran_m

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Parkovaní na žluté čáře, příkaz, vada spisu
« Odpověď #18 kdy: 08 Července 2020, 07:53:20 »

Ano, lost. Jedna z mojich prvních zkušeností.
IP zaznamenána