30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zeman si všiml že z R jsou dálnice ...  (Přečteno 2220 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Zeman si všiml že z R jsou dálnice ...
« kdy: 02 Března 2017, 10:08:02 »

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dcera-nastoupi-jako-zdravotni-sestra-za-nizsi-plat-nez-ma-pokladni-v-Lidlu-spustil-na-Zemana-muz-z-publika-A-prezident-477674

Jeden z dotazů, na které prezident odpověděl, směřoval k dálnici mezi Karlovými Vary a Prahou. „Podařilo se vám vybudovat 3,5 km, tak když to vynásobíme počtem let, tak nejpozději ve 22. století máte dálnici,“ řekl s úsměvem. „Já týrám pana ministra dopravy Ťoka (ANO), neboť si myslím, že pro rozvoj Karlovarského kraje, pro to, aby sem jezdili turisté, pacienti, je potřeba té dálnice. Vemte si, jak rozkvetly kraje, které mají dálnice, kolem nichž vznikají podniky. Minule mi říkal, že dá té dálnici prioritu. Pak jsem zjistil, že z R6 se stala D6,“ sdělil Zeman s tím, že bude ministra Ťoka týrat dál.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Zeman si všiml že z R jsou dálnice ...
« Odpověď #2 kdy: 02 Března 2017, 22:12:51 »

Hlavně že si všimli těch křižovatek na R7, co ústí do dálnice, kdy to v roce 2017 nemá nájezdy, žejo.

Jinde nájezdy jsou, ale jejich logika je taky prudká, třeba sjezd 12 na D1 ve směru do Brna je pro jistotu zazděnej svodidlama a sjíždí se tam už z desítky, ovšem značený to je výborně, že to člověk vidí pár metrů než je pozdě. Pravděpodobně proto, že to tam je celý objebaný vyústěním okruhu, s novou značkou "dálniční křížení" tam onanují dost, i když úplně k hovnu (když to tam končí, tak co se jako kříží? že by tam radši byla cedule že tam je sjezd 10 a 12 dohromady? ehm). Jestli takhle úchvatně bude napojovanej a značenej okruh na severu, až to kolem roku 2040 dostaví, tak potěš.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky