30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Překročení rychlosti o 55 km/h  (Přečteno 22816 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #15 kdy: 12 Dubna 2017, 02:19:06 »

A právě proto byste se neměl ukázat na úřadě osobně. :-)
IP zaznamenána

MedvidekPu

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #16 kdy: 12 Dubna 2017, 02:40:43 »

Jo ale k čemu to tedy je, když Helmuta nemohu využít, a mají mou fotku ?

To budu muset kdyžtak na všechny řízení povolat zmocněnce ?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #17 kdy: 12 Dubna 2017, 02:45:36 »

Jak využít Helmuta jsem nastínil. Jde Vám o papíry, tak bych to na Vašem místě nepodceňoval.

Zmocněnce jen v tomto konkrétním správním řízení, navíc lze dost věcí řešit korespondenčně.
IP zaznamenána

MedvidekPu

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #18 kdy: 12 Dubna 2017, 02:51:15 »

No jo. Ale jak použít Helmuta že řídil on, když si mě tam na místě vyfotili ?

Nechci podceňovat naprosto nic. Budu se připravovat jak nejlépe to půjde :) Právě kvůli tem papirum, a dovolené, na kterou se chystáme pomalu  ;D ;D

Edit: Takže na předvolání pošlu zmocněnce. Co má tedy dělat ? Jen poslouchat se a nevyjadřoval ? Nebo se zkoušet nějak bránit. + Audio nahrávky
« Poslední změna: 12 Dubna 2017, 02:53:25 od MedvidekPu »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #19 kdy: 12 Dubna 2017, 02:55:03 »

Ale přeci vyfotili Helmuta a ne Vás! Problém je, že je Vám Helmut velmi podobný a tak by se mohlo stát, že by si Vás opičák popletl s Helmutem a nějakým omylem tvrdil, že fotil Vás. Proto by nebylo výhodné, abyste se ukazoval na úřadě. A i úředník by se mohl zmýlit, je to jen člověk (no...).

Ale já se upínám jen na jednu cestu, ještě bych zde nechal vyjádřit zkušenější.

edit: Zmocněnec musí pouze požadovat kompletní kopii spisu a termín na seznámení se spisem a vyjádření. Pochopitelně je vhodné vše nahrávat.

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #20 kdy: 12 Dubna 2017, 04:17:11 »

 Pochopitelně je vhodné nutné vše nahrávat.
Tedy pokud nemáte pocit že UO je Mirek Dušín :)
IP zaznamenána

MedvidekPu

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #21 kdy: 12 Dubna 2017, 22:05:06 »

Jak je možné nahrávat ? Prostě plácnu mobil na stůl, a zapnu nahrávání ? Nebo nějak tajně.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #22 kdy: 12 Dubna 2017, 22:06:36 »

Obe varianty jsou mozne a mate na ne pravo. Urednici ovsem proti tomu radi protestuji.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #23 kdy: 12 Dubna 2017, 22:41:43 »

Jak je možné nahrávat ? Prostě plácnu mobil na stůl, a zapnu nahrávání ? Nebo nějak tajně.

Nejdřív začněte tím že si to forum tady pročtete, protože zatím vůbec nevíte která bije

Pokud je pro vás ŘP nepostradatelný zvažte profesionální právní pomoc a až nebude ve hře řidičák zkuste si správní řízení sám ale teď je ve hře celkem dost 
IP zaznamenána

MedvidekPu

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #24 kdy: 19 Dubna 2017, 18:41:20 »

Bohužel nemám čas. Zlehka jsem to tady prostudoval. Bohužel nemám 20k na kvalitní právnickou pomoc. Takže mi nezbude nic jiného než to zkusit sám.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #25 kdy: 19 Dubna 2017, 19:05:01 »

Když Vy nemáte čas, crew fóra na Vás asi také nebude mít čas. Než se rozhodnete do toho jít sám a s 99% pravděpodobností přijít na nějakou dobu o ŘO, věnujte několik málo desítek minut tomuto vláknu https://www.30kmh.cz/index.php?topic=1704.0, možná je to pro Vás schůdná a přijatelná cesta.
« Poslední změna: 19 Dubna 2017, 19:06:37 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #26 kdy: 19 Dubna 2017, 19:11:43 »

Bohužel nemám čas. Zlehka jsem to tady prostudoval. Bohužel nemám 20k na kvalitní právnickou pomoc. Takže mi nezbude nic jiného než to zkusit sám.

Zajímavé:
a) Nemám čas se vzdělat, nemám prachy na zastoupení, ergo dám vám podklady a udělejte to někdo za mě zdarma...
b) Zlehka jsem to prostudoval, nemám čas na víc, takže zkusím sám spáchat sebevraždu...

Nevím nevím, když cítím takové nadšení, snahu, motivaci hned bych to za takového člověka dělal zdarma se stejným nadšením, strávil na tom desítky hodin místo toho se věnovat dětem... Nepochybuji, že se hned vyrojí další snaživí nadšenci...  :P
(klíčová slova: ironie, sarkasmus)
IP zaznamenána

MedvidekPu

  • Příspěvků: 26
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #27 kdy: 19 Dubna 2017, 20:35:57 »

Já to samozřejmě chápu. Jsem vytížen jak jen to jde. Škola + práce do noci.

Teď jsem celý volný čas věnoval čtením o lístečkách za oknem. Což je také má další starost kterou v momentální době řeším. Takže tak

Teď podle zdejších rad pošlu zmocněnce vyzvednout spíš v den předvolání. Který sem pak následně naskenuju.

Pak se prý uvidí další kroky.

ŘO pro mě není nepostradatelné. Ale skutečně nerad bych byl bez toho.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #28 kdy: 19 Dubna 2017, 20:51:23 »

Lístečky za oknem neřešíme, vyhazujeme, ignorujeme. Hned je o starost méně a můžeme se soustředit na skutečný problém...

Na den předvolání omluvenku, nejlépe od lékaře - doktore, škrábě mě v krku a je mi hrozná zima, neschopenku nepotřebuju, stačí mi jednoduchá papírová omluvenka pro zaměstnavatele, že mám mít týden klid na lůžku. Případně potvrzení zaměstnavatele: služební cesta na druhém konci republiky/zahraničí, plánovaná mnohem dříve, než jste to vaše předvolání sesmolili (ve spoustě firem se válí razítka jen tak, bez dozoru na každém druhém stole...). Omluvenku zaslat před stanoveným jednáním, podle toho, čeho chceme dosáhnout - několik dnů předem, aby došla včas, nebo den předem, aby došla pozdě.

A pak spis - já vždy žádal na dálku, preventivně jak podle InfZ tak jako účastník řízení (vždy jsem jim to okecal, ať si vyberou) a nikdy mi neodmítli zdarma v digitální podobě poslat (a že jsem těch přestupkových řízení měl...). Jiní mají zkušenosti s odmítnutím - pak následuje NEOHLÁŠENÁ osobní návštěva (sám nebo zmocněnec) v pracovní době, např. 30 minut před koncem - zdravíčko, tady mě máte, navalte kopii spisu, hned teď, nemám čas, nečekám, přece s ním teď nechcete manipulovat, že ne... - od vstupu do budovy nahrávat, spis ofotit celý od úplně první stránky do úplně poslední, nahrávání vypnout až po opuštění budovy a ubezpečit se, že nahrávka je uložena.

Stačí takto poplopatě? Piju pivo nebo (třtinový) rum, díky.
« Poslední změna: 19 Dubna 2017, 20:59:44 od PVS »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 55 km/h
« Odpověď #29 kdy: 20 Dubna 2017, 00:54:06 »

Já to samozřejmě chápu. Jsem vytížen jak jen to jde. Škola + práce do noci.

Teď jsem celý volný čas věnoval čtením o lístečkách za oknem. Což je také má další starost kterou v momentální době řeším. Takže tak

viz enzym,

OK. Takže zítra jedu zajistit kopii spisu.
Bonusová otázka - V jaké části to tam je ? (Karlovy Vary)

Závodní ulice, to je tam kde je ta velká fízlárna, v tom celym bloku budova vlevo vzadu, tušim B ... první patro, doporučuju nahrávat protože vždycky čumí jak v 17. století na robota a to stojí za to mít to natočený + separátně skrytě audio. Nahrávat se dá taky skrytě a ne jak z videí majkjepan. Ale opět bych doporučil to co enzym. Druhá věc je že pokud Vás netrápí pár měsíců bez ŘP (třeba pokud jedete na pár měsíců do zahraničí) tak je to taky varianta .. potom je však potřeba taky lékařský posudek o způsobilosti (+400czk), plus psycholog (+2.000) a do toho přidáme pokutu + náklady na taxi na 6(3) měsíců + k tomu doktorovi je potřeba se nějak dostat (takže Vás to pravděpodobně taky částečně omezí ve škole nebo v práci).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.