30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zaplacení výpalného jinou osobou  (Přečteno 12981 krát)

tortoiseturtle

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Zaplacení výpalného jinou osobou
« kdy: 17 Února 2017, 13:19:04 »

Zdravím vespolek, napadl mě takový malý systémový hack ala http://www.fffilm.name/2012/12/asi-pujdu-sedet.html.

Co by se stalo, kdyby výpalné uhradil úplně někdo jiný a ten se po nějaké době ozval s tím, že si uvědomil, že poslal peníze špatně a chtěl je vrátit? Už to někdo zkoušel?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Zaplacení výpalného jinou osobou
« Odpověď #1 kdy: 17 Února 2017, 16:37:49 »

Probíralo se to tu a někdo to asi i zkoušel.. výsledek nevím.. teoreticky by to fungovat mělo.

Ale při současné úpravě SprDelu mají na zahájení 2 roky.. tak úřadu musíte půjčit na dlouho.. a pak to z nich dostávat zpátky.. a nezapomenout na to a dát pozor na promlčení.

IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Zaplacení výpalného jinou osobou
« Odpověď #2 kdy: 17 Února 2017, 17:17:28 »

ano, osobně jsem vyzkoušel, byť částečně omylem. Táta zaplatil za bráchu, přes můj zákaz. Bratrovým autem jel někdo jiný.
Bylo to v Praze. Poslal jsem dopis za bráchu, že zaplatil otec a že nesouhlasím s takto vyřešeným přestupkem a požaduji vrácení. I dle dikce zákona že to nezaplatil provozovatel ale někdo jiný, takže osud.

Prachy do měsíce vrátili a už se neozvali. To už může být lenost nebo prostě řeší jen  ovečky ....
IP zaznamenána
Concorde