30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fízlové brečí že nemají na benzín do oktávek, tak pro jistotu jezdí Cayennem  (Přečteno 4506 krát)

marasAUQ

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil

Měl jsem čest je potkat, hráli si na dálnici společně se superbem na honěnou...
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Dneksa jsem v práglu viděl 3 jaguáry XF modelový rok 2015 s magnetickým polepem POLICIE, všechny s modrým majáčkem doprovázené dvěmi Audi RS6 v barvách PaCh. Takže tak...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Však to dává logiku, nemají na benzín tak jezdí na naftu.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Dobrá je ta fotka s tím udělátkem na pás. To si jako vážně někdo koupí Auto za 2m a pak se v něm záměrně nepoutá?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

No policajti se nepoutají. Patrně mají pocit, že když jim dává zákon výjimku, tak ta výjimka platí i z fyzikálních zákonů.
Jejich boj, ne?
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Ti mi připomíná před mnoha lety autoškolu... komisař se u zkoušky nepřipoutal, tak jsem mu řekl, že nikam nejedu, pokud se nepřipoutá. On že se poutat nebude. Po další výměně názorů na téma poutání a pohružce, že mě od tý zkoušy vyrazí, když budu diskutovat jsem se tedy rozhodl jet. O 5 minut později mi z vedlejší před čumák vyjel prasát, já to zdupl až zavrněla ABSka a pískly gumy. Pan komisař bez pásu to vzal hlavou o hlavovou opěrku spoluzedce. Tržná rána na kořeni nosu vedoucí k oknu, jelikož pan komisař měl mezi tou hlavovou opěrkou a svojí hlavou ještě nárazník v podobě brýlí.  ;D ;D Od zkoušky mě vyrazil ... prý to nebylo bezpečné zastavení vozidla a ohrozil jsem auta za sebou  ;D  ;D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Opas: fotka je z doby nez to dostala policie, rekl bych. A jejich boj to neni pac kdyz udelam chybu a nekoho trefim, ten chcipne tak jdu sedet ja.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána