30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek  (Přečteno 29525 krát)

zdvori

  • Příspěvků: 9
    • Zobrazit profil
Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« kdy: 06 Ledna 2014, 12:19:26 »

Zdravím,
také přidám jednu zkušenost, sice už tak dva roky starou.

D5 u plzně směr praha, na tempomatu 160, předjíždím několik kamionů, mezi nimi schovaný pasat, nevěnoval jsem tomu pozornost.
U Ejpovic mě stáhli, černý pasat, osazenstvo 3 mlaďasové max 25let, jestli vím, čeho jsem se dopustil, nevím... kontrola dokladů, vystoupit z vozidla... atd...
.. že prej jsem jel 210km/h. Požaduji ukázat záznam z kamery, že mi ho neukáží, že stejně se tohle musí řešit u správního a oni nemaj pravomoci mi cokoliv ukazovat.
Tak jsem jim navrhl ať to tedy vypíšou... po komedii "franto kde máme ty papíry atd..." neochotně asi 6 minut vypisují jeden papír... já stál pořád v klidu opřený o auto...
... evidentně čekali jestli jim nenavrhnu nějaké "jiné" řešení... když viděli, že ne, vyskočil další z auta, a že musí rychle odjet k nějaké bouračce. Policista co vypisoval papír zmuchlal a zahodil do příkopu a pronesl jen, že mám štěstí a vrátil mi doklady...

Podle mě, čekali jen na úplatek, papír museli mít dávno vyplněný, natož důležité iniciály takhle "hroznýho piráta"...
... a ať mi nikdo nevykládá, že nejde z passatu mazat měření, nevím jak by vysvětlili tohle, když k tomu neměli nic.
IP zaznamenána

spapanek

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #1 kdy: 06 Ledna 2014, 14:19:01 »

Podle toho co pisete ani tak nejde o to, jestli jde z Passatu neco mazat. Spis o to, ze nic nenahrali a zkusili to.
Kdyby se to nejakou nahodou dostalo dal, reknou, ze se asi pokazilo zaznamove zarizeni a tradaaa...
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2014, 20:06:55 »

No, taky si myslím. Jestli na vás zkusili 210 když víte, že jste tolik nejel ani omylem, tak ve skutečnosti měli hovno a ne záznam a zkoušeli to, protože většina oveček cvakne. A že musej k nehodě....viděl jste někdy někdo u nehody měřicí prasát? afaik k tomu nejezděj, dispečink posílá VW transportéra...leda kdyby to bylo bloklý a oni by byli kousek...
IP zaznamenána

Mrzak

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #3 kdy: 07 Ledna 2014, 23:21:09 »

Šinu si to takhle s kamarádem po D2, kousek za Brnem, lehtám to tak +-200, sucho, prázdo, pohoda. Najednou vidím v zrcátku asi kilometr za mnou nějakého šílence, co vyblikává auta a jede dvěma kolama po trávníku levém pruhu, pomalu na svodidle. Koukám a hle, on to Passat. Nestává se totiž často když jedete "rychle", že vás něco dojíždí. Kámoš na to" Ujeď jim". Tak jsme skoro na Slovenský hranice hráli hru na kočku a myš jestli se dokáží přiblížit na těch kritických cca 500m, kdy už mě dokáží změřit.
Nešlo jim to,prostě jim to nějak nejede. Ale pak byly na prázdné dálnici jiná auta (sakra,předjíždějící se kamiony, kde se vzaly?) , tak jsem musel zpomalit, nejsem šílenec, a dojeli mě. Po předjetí kamionu jeli za mnou, na tempomatu jsem měl 130 a tak asi po kilometru viděli, že nic nebude a tak mě odstavili.
Vylezl borec a říká " Tak pane řidiči, vite kolik jste jel?"
Já: Vim, 130.
On: Ne 230 i víc !!! ale máte štěstí, naměřili jsme Vám jen 170!! Takže to máte za 2500. Doklady sem!
Já: Tak to si rád prohlídnu, ukažte mi fotku.
On: To my Vám neukážeme, až u správního řízení a to budete mít sakra drahý....
Já: Tak ok, tak to napište, jdu do správního řízení.
On: Odchází a za 4 min mi vrátí doklady se slovy " Jeďte" .
No chechtali jsme se až do Banský Bystrice.

Co z toho plyne?
Lžou - Neměli nic, tak to na člověka úplně drze zkusí, že mají fotku, kdybych s tím souhlasil a zaplatil, mám 3 bodíky (+podmínku na papíry+pokutu). Takhle nabídli "slevičku" za jenom 170, jestli na to skočím. 
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #4 kdy: 08 Ledna 2014, 10:02:36 »

aniž bych se jich zastával, ale párkrát jsem Passat u nehody/porouchaného auta na dálnici viděl. to je jedna z mála záslušných činností co dělají - zastaví za odstavenými/nabouranými auty a spustí diskotéku, takže my ostatní vidíme zdálky, že je tam nějaký problém.

jinak je ale sranda jet ve vláčku v levém pruhu běžných 140/150km/h, a najednou začnou všichni panicky brzdit na 110/100km/h. a pak člověk vidí v pravém pruhu Passata... i kdyby ho předjeli nadzvukovou rychlostí, tak jim nic nemůže, ale hotl je to bič na ty pyráty tak mámo bacha....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #5 kdy: 08 Ledna 2014, 22:14:19 »

jinak je ale sranda jet ve vláčku v levém pruhu běžných 140/150km/h, a najednou začnou všichni panicky brzdit na 110/100km/h. a pak člověk vidí v pravém pruhu Passata... i kdyby ho předjeli nadzvukovou rychlostí, tak jim nic nemůže, ale hotl je to bič na ty pyráty tak mámo bacha....
Nevím zda se nemýlím, ale někde jsem četl (a nemůžu to najít) že nový Antitentopyráťský SuperBýci mají už mít i radar jakoby ramer, ktreym můžu změřit okamžitě rychlost i za jízdy. Pak by jim číhání ve štěrbince mělo stačit.....
IP zaznamenána

Mrzak

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #6 kdy: 09 Ledna 2014, 01:33:27 »

Nevím zda se nemýlím, ale někde jsem četl (a nemůžu to najít) že nový Antitentopyráťský SuperBýci mají už mít i radar jakoby ramer, ktreym můžu změřit okamžitě rychlost i za jízdy. Pak by jim číhání ve štěrbince mělo stačit.....
[/quote]

Na starých Passatech to nemají (Ramery), na těch nových ano a na Superbech taky, ale na to už zase funguje antiradar.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Plzeňský pasat, nejspíš pokus o úplatek
« Odpověď #7 kdy: 09 Ledna 2014, 09:21:50 »

no super, takže můžeme čekat pár hezkých nehod magorů panicky brzdících z tachometrových 140km/h...
IP zaznamenána