30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kontrolní hlášení DPH  (Přečteno 8674 krát)

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Kontrolní hlášení DPH
« kdy: 09 Února 2017, 20:08:42 »

http://archiv.ihned.cz/c1-65617340-za-opozdena-kontrolni-hlaseni-padaji-vysoke-pokuty
Ťokovsko - Lerchovský silniční fašismus je dovolená na Havaji univerzita třetího věku za mírný poplatek v oboru správní právo proti Babišovu kobercovému náletu na malé podnikatele - plátce DPH. Nemohou si vzít dovolenou delší, než 4 dny.
« Poslední změna: 09 Února 2017, 20:33:08 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #1 kdy: 09 Února 2017, 23:19:02 »

Poslední KH jsem podával na poslední chvilku, jako vlastně vše, co musím a nechci. A nebylo mi moc dobře, když jsem zjistil, že nefungují DS, protože odstávka. Naštěstí 2min před půlnocí se to povedlo (doufám). Sice bych tím mohl asi argumentovat, pokud by došlo k prodlevě, ale asi by to nedopadlo, jak to tak čtu.

Ale větší legrace jednou byla, když ještě o KH nebylo ani uvažováno, že jsem včas podal a i včas zaplatil. Jenomže se ukázalo, že sice pod správným VS/KS, ale na jiný FÚ (doteď nechápu, kde se to vzalo). Výsledek penále asi 900,- a ten ... na úřadu říkal tak lidsky "vždyť je to jenom 900,-". No, tehdy jsem byl ještě ovce, dnes bych mu řekl, ať si to platí sám, když je to jenom 900,- :)

IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #2 kdy: 10 Února 2017, 08:41:40 »

http://echo24.cz/a/iJmjc/az-50-tisic-korun-za-kontrolni-hlaseni-padaji-nesmyslne-vysoke-pokuty

Tady se k tomu jeste vyjadruje mluvci prislusneho financniho uradu. Obzvlast se mi libi argumentace stylem: "S tim my vubec nic nezmuzeme, zakon v tomhle nedava jinou moznost... Nevylucuju, ze se muze upravit metodicky pokyn, aby umoznil ty pokuty prominout."
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #3 kdy: 10 Února 2017, 09:57:16 »

No nedivme se tomu, ta zlodějská estébácká fašistická svině se snaží zlikvidovat střední třídu děj se co děj. Takže neovce neodvádějící daně zničíme utažením šroubů no a ty poctivé pokutkami.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #4 kdy: 12 Února 2017, 22:53:22 »

2 swenak:
tos měl blby
ja takhle platil půl roku, pak mi přišlo "postoupení pro nepříslušnost" a víc nic
pak už jsem to posílal, kam mám
akorát teda, podával jsem na správný úřad, ale platil na špatný
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #5 kdy: 13 Února 2017, 07:50:20 »

Já právě taky podal na správný úřad, pouze jsem platbu poslal na jiný. Už si nevybavuju ani, jak probíhalo to penále. Každopádně posílané peníze jim došli bez mého přičinění, úřady se to výřešili a i tak jsem platil penále. Dle všeho jsem se tehdy upsal v čísle účtu a výsledek byl, že peníze dostala dejme tomu Praha 6 a já měl platit na Prahu 9.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #6 kdy: 13 Února 2017, 18:30:28 »

... výsledek byl, že peníze dostala dejme tomu Praha 6 a já měl platit na Prahu 9.

Čímž jste zcela záměrně a podle rozkolísal rozpočet celé ČR vy jeden finanční pyráte ......
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #7 kdy: 13 Února 2017, 19:06:55 »

Jdu si dát 20 ran bičem, to penále bylo málo výchovné.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #8 kdy: 13 Února 2017, 19:54:29 »

Jdu si dát 20 ran bičem, to penále bylo málo výchovné.

Jen si dělejte legraci, co když Bureš uvěří v Aláha - no když uvěřil v to že on "nekradně" tak je to klidně možné - a zavede nám tady finanční šáríju .......
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #9 kdy: 13 Února 2017, 20:00:57 »

Ta už tady dávno je, očekávejme finanční džihád. Pouze si nějak nedokáži představit sebevražedné finanční džihádisty z řad státního úřednictva. Mám však neodbytný pocit, že Hrabiš dělá takové nechtěné finanční sebevrahy ze všech malých podnikatelů. Odměnou bude 72 klonů Marxové-Leninové za neprůstřelnou přepážkou na úřadu práce.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #10 kdy: 13 Února 2017, 21:56:07 »

V prosinci mi přišla Výzva od FU na doplnění nebo potvrzení podaného KH.. Odběratel místo 29.568,65 napsal 29.567,65 do základu daně
Rozdíl v DPH byl 21 halířů v jeho neprospěch!!!!! A ta úřednická mašinérie tohle řeší a pokud bych byl třeba na horách bez PC  a neodpověděl na tu jejich Výzvu do 5 dnů tak mi dají 30 tyček pokutu i když to mám já správně !!!!!!! Za tohle by neBureše měli nakopat.
A když jsem po FU chtěl vědět, jestli je normální kvůli 21 halířům , které naopak stát vydělá, takhle prudit podnikatele a plýtvat časem úředníků a dvou podnikatelů a účetních , tak mi vůbec neodpověděli.. Pakáž..
Ale tohle koblihy nikdy nepochopí a furt ho budou volit a hýkat blahem jak on s darebáky podnikatelskými zatočí.

https://m.youtube.com/watch?v=NNrBHUgP3as
 
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #11 kdy: 13 Února 2017, 22:14:08 »

To je jasný, česká televize lže protože jí ta estebácká kurvajako ještě nekoupila

https://www.youtube.com/watch?v=eR6EmCIjZGQ
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #12 kdy: 13 Února 2017, 22:20:38 »

Citace
Rozdíl v DPH byl 21 halířů v jeho neprospěch!!!!! A ta úřednická mašinérie tohle řeší
Normál, naše účetní se už ani nerozčiluje.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #13 kdy: 13 Února 2017, 22:35:35 »

Citace
Rozdíl v DPH byl 21 halířů v jeho neprospěch!!!!! A ta úřednická mašinérie tohle řeší
Normál, naše účetní se už ani nerozčiluje.
jo, kdyby 21 haliru, CSSZ je lepsi ;) odhlasite vsechny zamestnance, protoze firma konci, a oni vam davaji pokuty za to ze neposilate hlaseni s 0 Kc k odvodum, musite poslat jeste jeden formular, ve kterem hlasite ze nemate uz zadne zamestnance a prestavate posilat hlaseni ...
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Kontrolní hlášení DPH
« Odpověď #14 kdy: 14 Února 2017, 09:03:16 »

Tohle na mě zkoušel finančák kvůli silniční dani, že jsem se neodhlásil.
Na to jsem reagoval, že zákon jsem četl a našel jsem povinnost zaplatit silniční daň za příslušná období. To jsem udělal. Nikde jsem  zákoně neviděl povinnost se k placení daně přihlásit, nebo se pak odhlásit, takže celkem logicky jsem netušil, že bych měl něco takového dělat.
Řekli mi, ať se dodatečně odhlásím (to jsem udělal) a zavřela se nad tím voda.
IP zaznamenána